Ana sayfa Kategoriler Operatörler Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır ?

62

Vodafone faturalı hat sahipleri istedikleri takdirde kullanmış oldukları telefon numarasını değiştirebilirler. Mevcut olan hattınızı iptal edip yeni bir hat almaktansa numara değiştirme işlemi daha mantıklı ve ekonomiktir. Gelin şimdi Vodafone numara değiştirme nasıl yapılır? ve ücreti ne kadardır anlatalım.

Vodafone, faturalı hat kullanan müşterilerine numara değiştirme hizmeti vermektedir. Numara değiştirmenin yeni hat almaya göre avantajı, mevcut haklarınızın aynı kalması ve yeni hattınıza aktarılmasıdır. Faturasız hat kullanıcıları içinse numara değiştirme hizmeti verilmemektedir.

Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

Vodafone müşteri hizmetlerini (542 veya 0542 542 00 00) arayarak veya Vodafone Bayisine giderek numara değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Numaranızın başındaki 054 rakamından sonra gelen rakamlardan istediğinizi değiştirebilirsiniz. Yani isterseniz ilk 3-4 rakamı aynı tutabilir ve sondaki rakamları değiştirebilirsiniz. Veya isterseniz sadece ilk 4 rakamı veya sadece sondaki 1 rakamı değiştirebilirsiniz.

Vodafone numara değiştirme talebinde bulunduğunuz zaman almak istediğiniz yeni bir numara varsa bunu müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Almak istediğiniz numara kontrol edilir ve eğer başka biri tarafından kullanılmıyorsa o numara size tahsis edilir. Numara değiştirme işleminin en büyük avantajlarından biri sahip olduğunuz mevcut hakların yeni numaranıza aktarılmasıdır.

Vodafone Numara Değiştirme Ücreti

Vodafone numara değiştirme işleminin ücreti 2022 itibariyle 53,2 TL‘dir. Hem yeni hat almanın maliyeti, hem de mevcut hakların yeni hattınıza aktarılması düşünüldüğünde numara değiştirme işlemi daha avantajlı gelmektedir.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

62 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın