Anasayfa Operatörler Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır ?

10

Vodafone faturalı hat sahipleri istedikleri takdirde kullanmış oldukları telefon numarasını değiştirebilirler. Mevcut olan hattınızı iptal edip yeni bir hat almaktansa numara değiştirme işlemi daha mantıklı ve ekonomiktir.

Vodafone, faturalı hat kullanan müşterilerine numara değiştirme hizmeti vermektedir. Faturasız hat kullanıcıları içinse maalesef numara değiştirme hizmeti yoktur.

Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak veya Vodafone Bayisine giderek numara değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Numaranızın başındaki 054 rakamından sonra gelen rakamlardan istediğinizi değiştirebilirsiniz. Yani isterseniz ilk 3-4 rakamı aynı tutabilir ve sondaki rakamları değiştirebilirsiniz. Veya isterseniz sadece son 4 rakamı veya sadece sondaki 1 rakamı değiştirebilirsiniz.

Vodafone numara değiştirme talebinde bulunduğunuz zaman almak istediğiniz yeni bir numara varsa bunu müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Almak istediğiniz numara kontrol edilir ve eğer başka biri tarafından kullanılmıyorsa o numara size tahsis edilir. Numara değiştirme işleminin en büyük avantajlarından biri sahip olduğunuz mevcut hakların yeni numaranıza aktarılmasıdır.

Vodafone numara değiştirme işleminin ücreti 18,9 TL‘dir. Hem yeni hat almanın maliyeti, hem de mevcut hakların yeni hattınıza aktarılması düşünüldüğünde numara değiştirme işlemi daha avantajlı gelmektedir.

10 YORUMLAR

  1. Telefon numaramın alt yapı numarası farklı olduğu için numaramı değiştiremiyorum ama değiştirmem lazım napabilirim

  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BAĞLANAMADIĞIMIM İÇİN NUMARAMI DEĞİŞTİREMİYORUM BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNZ

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz