Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

Vodafone faturalı ve faturasız hat sahipleri istedikleri takdirde kullanmış oldukları telefon numarasını belli bir ücret karşılığında değiştirebilirler. Mevcut olan hattınızı iptal edip yeni bir hat almaktansa numara değiştirme işlemi daha mantıklı ve ekonomiktir. Gelin şimdi Vodafone numara değiştirme nasıl yapılır? ve ücreti ne kadardır anlatalım.

Vodafone, faturalı hat kullanan müşterilerine numara değiştirme hizmeti vermektedir. Numara değiştirmenin yeni hat almaya göre avantajı, mevcut haklarınızın aynı kalması ve yeni hattınıza aktarılmasıdır. Faturasız hat kullanıcıları içinse numara değiştirme hizmeti verilmemektedir.

İçindekiler

Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

Vodafone müşteri hizmetlerini (542 veya 0542 542 00 00) arayarak veya Vodafone Bayisine giderek numara değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Numaranızın başındaki 054 rakamından sonra gelen rakamlardan istediğinizi değiştirebilirsiniz. Yani isterseniz ilk 3-4 rakamı aynı tutabilir ve sondaki rakamları değiştirebilirsiniz. Veya isterseniz sadece ilk 4 rakamı veya sadece sondaki 1 rakamı değiştirebilirsiniz.

Vodafone numara değiştirme talebinde bulunduğunuz zaman almak istediğiniz yeni bir numara varsa bunu müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Almak istediğiniz numara kontrol edilir ve eğer başka biri tarafından kullanılmıyorsa o numara size tahsis edilir. Numara değiştirme işleminin en büyük avantajlarından biri sahip olduğunuz mevcut hakların yeni numaranıza aktarılmasıdır.

Vodafone Numara Değiştirme Ücreti

Vodafone numara değiştirme ücreti 2023 itibariyle 67 TL‘dir. Hem yeni hat almanın maliyeti, hem de mevcut hakların yeni hattınıza aktarılması düşünüldüğünde numara değiştirme işlemi daha avantajlı gelmektedir.

“Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?” üzerine 63 yorum

  1. Numaramın sonunu değişecektim başı başka operatörle başladığı için olmazmış ne yapabiliriz?

    Cevapla

Yorum yapın