Birini takip etmeden Instagram gizli profile bakma nasıl yapılır? Eski sevgilinizin, konuşmadığınız bir arkadaşınızın veya instagram’da gizli hesaba sahip birinin profilini görmenin tek bir yolu vardır. Instagram gizli profile bakma programı, instagram kapalı profil görme hilesi şeklinde yalan haber yapan ve sizi tuzağa düşüren site ve uygulamalara kesinlikle inanmayın. Gelin bunu nasıl yapacağınızı anlatalım.

Instagram gizli profile bakmak mümkün mü?

Instagram kişilerin güvenliğine ve gizliliğine oldukça önem vermektedir. Hesabını gizleyen kullanıcıların fotoğraflarını ve hikayelerini sadece o kişiyi takip edenler görebilir. Bunun dışında gizli profili takip etmeyen kişiler, kişinin paylaşımlarını göremezler. Kısacası Instagram’da gizli hesabı görmek mümkün değildir. Eğer hesabı gizli birinin paylaşımlarını görmek istiyorsanız o kişiyi takip etmeniz gerekmektedir.

Bunun çözüm yolu da ikinci bir instagram hesabı açıp o kişiyi takip etmektir. Instagram uygulaması birden fazla hesap açma imkanı tanımaktadır. Buradaki yazımızdan birden fazla instagram hesabı nasıl açılır öğrenebilirsiniz.

Instagram’da gizli/kapalı bir hesabı görmek mümkün değildir. Ancak kişinin profil fotoğrafını büyütebilir ve indirebilirsiniz. Instagram profil fotoğrafı büyütme yazımızdan konuyla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Son söz: Instagram gizli profile bakma sitesi veya instagram profil gizliliği kırma uygulaması şeklindeki site ve uygulamalara güvenmeyiniz. Bunlar sadece para tuzağıdır.

Paylaş

1 Yorum

Yorumdan çık