Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme ve İndirme

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme ve İndirme [iOS ve Android]

0

Bu yazımızda instagram profil fotoğrafını büyütmeyi ve indirmeyi anlatacağız. Bildiğiniz gibi instagramda kişilerin profil fotoğrafları küçüktür ve indirilememektedir. Ancak sizlere tanıtacağımız yöntemlerle istediğiniz kişinin instagram profil resmini HD kalitede büyütebilir telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Android ve iOS kullanıcılarına instagram profil fotoğrafı indirmek için öncelikle uygulama yerine bir web sitesini önereceğiz. Böylece telefonunuza uygulama indirmeden istediğiniz kişinin profil fotoğrafını indirebilirsiniz.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme ve İndirme

  • Yandaki linke tıklayarak instadp.com websiteye giriş yapın.
  • Kutucuğa instagram profil fotoğrafını büyütmek ve indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın.
  • Kişinin profiline tıklayın. Açılan sayfadan Profil fotoğrafına tıklayarak fotoğrafın büyük halinin görüntüleyin.
  • Fotoğrafı telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydedebilir veya ekran görüntüsü alabilirsiniz.

instagram profil fotografi buyutme instadp

Profil fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin yüklemiş olduğu fotoğraf eğer HD kalitede ise sizde fotoğrafı HD kalitede büyütebilir ve indirebilirsiniz.

Android kullanıcıları, instagram profil fotoğrafı indirmek için Download Instant DP (Full HD) uygulamasını da alternatif olarak kullanabilirler. Şuan google playde en sorunsuz çalışan ve instagram profil fotoğrafını indirmeyi sağlayan uygulama budur.

Instagram profil fotoğrafı indirmek için iOS uygulaması maalesef bulunmuyor. iPhone kullanıcıları en üstte anlattığımız yöntemi kullanabilirler.


BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın