Bu yazımızda instagram profil fotoğrafı büyütme nasıl yapılır ve instagram profil fotoğrafı indirmeyi anlatacağız. Instagram’a gelen güncelleme ile artık takip ettiğiniz kişilerin profil fotoğrafına tıkladığınızda profil fotoğrafının büyük halini görebiliyorsunuz ancak gizli hesapların profil fotoğrafını normal şartlarda büyütemiyoruz. Linklerini paylaştığımız instagram PP büyütme siteleri ile istediğiniz kişinin instagram profil fotoğrafını büyütebilir, telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Instagram’da takip ettiğiniz kişinin profil fotoğrafına dokunduğunuzda artık fotoğrafın büyük halini görebilirsiniz. Ayrıca ekran görüntüsü alarak bu profil fotoğrafını indirebilirsiniz. Ancak takip etmediğiniz veya gizli hesaba sahip instagram kullanıcılarının profil resimlerini küçük olarak görürsünüz. Neyse ki PP büyütme siteleri (profil picture) sayesinde istediğiniz kişinin instagram profil fotoğrafını tam boyutta görebilir ve HD kalitede telefon veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Instagram profil fotoğrafı bBüyütme

  • Profil resmi büyütme için şu PP sitelerinden PP Büyütme Sitesi 1, PP Büyütme Sitesi 2, PP Büyütme Sitesi 3 birine tıklayın.
  • Bu sitelerde Enter Username yazan kutucuğa, profil fotoğrafını büyütmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın ve Check/Submit butonuna tıklayın.
  • Profil fotoğrafı tam boy olarak size gösterilecektir. Download seçeneğini kullanarak fotoğrafı indirebilirsiniz.

instagram profil fotografi buyutme

Profil fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin yüklemiş olduğu fotoğraf eğer HD kalitede ise siz de fotoğrafı HD kalitede büyütebilir ve indirebilirsiniz.

Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemi için uygulama kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü bu tür uygulamalar güvenlik açığına neden olabilir. En sağlık yöntem programsız instagram profil resmi büyütme sitesi kullanmaktır.

Paylaş

Yorumdan çık