Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Instagram’da Engelleyenleri ve Takibi Bırakanları Görme ve Silme

Instagram’da Engelleyenleri ve Takibi Bırakanları Görme ve Silme

5

Bu yazımızda sizlere çok başarılı bir instagram istatistik uygulamasını tanıtacağız. Bu uygulama sayesinde Instagram’da sizi takip etmeyi bırakanları, sizi engelleyenleri, yeni takipçilerinizi ve gizli hayranlarınızı görebileceksiniz.

Instagram ve Follower Insight uygulaması instagram hesabınızla ilgili birçok bilgiyi ücretsiz olarak göstermektedir. İnstagram kullanıcıları özellikle kazandıkları yeni takipçileri, kaybettikleri takipçileri ve onları engelleyen kişileri merak ederler. Bu uygulama size bu bilgileri ücretsiz olarak sunuyor.

Instagram ve Follower Insight uygulamasının ücretsiz sunduğu özellikler şunlar:

Kazanılan Yeni Takipçiler, Kaybedilen Takipçiler, Engelleyenler kişiler, Takip Etmeyenler(instagram da sizin takip edip onun sizi takip etmediği kullanıcılar), Karşılıklı Arkadaş sayısı ve Hayranlar(sizin takip etmeyip sizi takip eden kişiler). Ayrıca instagram’da sizi takip etmeyenleri silebilirsiniz.

Yukarıda saydığımız ücretsiz özelliklerin dışında bir de uygulama içinde sanal para ile sunulan bazı özellikler bulunuyor. Uygulamadaki 10 sanal para 3.01TL’dir. Ayrıca video izleyerek ve uygulama indirerek sanal para kazanılmaktadır. Ücretli olan bu özellikler de sırası ile En çok destekleyenler, en çok beğenenler, en çok yorum yapanlar, sessiz beğenenler, kalpsiz yorumcular, gizli hayranlar,en iyi takipçiler, hayalet takipçiler, en aktif kullanıcılar, en az aktif kullanıcılar, aktif olmayan kullanıcılar, potansiyel spam gönderenler, en popüler kullanıcılar, en az popüler kullanıcılar,en beğenilen kullanıcılar, beğenilen ama takip edilmeyen, en popüler ortam (fotoğraf/video), en beğenilen ortam, en çok yorum yapılan ortam, beğenmeler için en iyi gönderi saatleri, yorumlar için en iyi gönderi saati, beğenmeler için en iyi günler, yorumlar için en iyi günler, en çok beğenilen etiketler, en çok yorumlanan etiketler gibi özelliklerdir.

Instagram ve Follower Insight uygulaması hem kişisel instagram kullacıları için pratik ve faydalı bilgiler sunuyor hem de büyük çaplı instagram hesapları için detaylı istatistik bilgileri sunuyor.

Kişisel kullanıcılar için özellikle, instagramda yeni takipçilerini görmek, instagramda engelleyen kişileri görmek, instagramda takip etmeyi bırakanları görmek için en başarılı uygulamalardan biri diyebiliriz.

Aynı şekilde büyük kitlelere hitap eden bir instagram hesabınız varsa ve hesabınızı profesyonel olarak yönetmek istiyorsanız Instagram ve Follower Insight işinizi kolaylaştıracaktır.

Instagram ve Follower Insight uygulamasını kullanmakta oldukça basittir. Tek yapmanız gereken aşağıdaki bağlantı linkinden uygulamayı indirmek. Daha sonra uygulamayı açıp instagram bilgilerinizle giriş yapıp onay vermektedir. Uygulama o andan itibaren bilgileri toplamaya başlayacak ve size sunacaktır.

Android için Instagram ve Follower Insight indir

iOS için Instagram ve Follower Insight indir

5 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın