Instagram Hesap Dondurma 2023, Instagram Dondurma Linki

Instagram dondurma linki ile instagram hesap dondurma işlemini telefondan veya bilgisayardan yapabilirsiniz. Instagram’a ara vermek isteyen ancak hesabını kalıcı olarak silmek istemeyen kullanıcılar, hesap dondurma işlemiyle instagram hesabını geçici olarak kapatabilir. Gelin şimdi instagram dondurma işlemini ve merak edilen tüm soruları cevaplayalım.

Instagram Hesap Dondurma

  • PC veya telefondan yandaki Instagram dondurma linkine tıklayın.
  • Instagram hesabınıza giriş yapıp, hesabınızı neden dondurmak istediğinizi kutucuktan seçin ve şifrenizi kutucuğa yazın. (Başka bir şey seçeneğini seçebilirsiniz.)
  • Altta yer alan Hesabı Geçici olarak Kapat butonuna tıklayın.

Telefondan instagram hesap dondurma

Hesabı Geçici Olarak Kapat dedikten sonra açılan uyarı penceresinde hesap dondurma işlemini onaylarsanız, instagram hesabınız dondurulacak ve instagram’a tekrar giriş yapana kadar hesabınız, fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenileriniz gizlinecektir.

Telefondan Instagram Hesap Dondurma

Aşağıdaki videoda telefondan instagram hesap dondurma işlemini anlattık. Bilgisayarda olduğu gibi telefondan instagram hesap dondurma linki ile instagram hesabınızı dondurabilirsiniz.

Instagram Dondurma SSS

Instagram Hesap Dondurma Nedir?

Instagram hesabınızı kapatmak istiyorsanız ancak tamamen silmek istemiyorsanız, instagram hesap dondurma doğru tercih olacaktır. Dondurduğunuz instagram hesabına tekrar giriş yapana kadar hesabınız gizli kalır. Paylaştığınız fotoğraflar, videolar, öne çıkanlar, reels, yorumlarınız ve beğenileriniz görünmez olur. Dondurulan instagram hesabına tekrar giriş yaparsanız, hesabını yeniden aktifleşir ve fotoğraflarınız, yorumlarınız, beğenmeleriniz, mesajlarınız ve takipçileriniz geri gelir.

Instagram Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Dileyen kullanıcılar instagram hesabını kalıcı olarak silebilirler. Instagram hesabını sildiğiniz zaman, tüm paylaşımlarınız, mesajlarınız ve beğenileriniz geri dönülemez şekilde silinir. Instagram kullanıcı adınız da bir daha alınamaz. Kalıcı instagram silme hakkında detaylı bilgiye instagram hesap silme yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Dondurulan Instagram Hesabını Açma

Dondurduğunuz instagram hesabını aktifleştirmek için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. (Instagram uygulaması veya websitesi üzerinden giriş yapabilirsiniz.)

Dikkat! Instagram hesabınızı dondurmadan önce kesinlikle şifrenizi unutmamanız gerektiğini bilin. Çünkü dondurduğunuz instagram hesabının şifresini hatırlatma veya şifresini yenileme seçeneği bulunmamaktadır. Bu konu hakkında Dondurulan Instagram Hesabı Nasıl Açılır konumuza bakabilirsiniz.

Instagram Kaç Gün Arayla Dondurulur?

Instagram hesabınızı haftada 1 kez dondurabilirsiniz. Yani dondurup açtığınız instagram hesabını tekrar dondurmak için 7 gün beklemeniz gerekmektedir. Ayrıca instagram dondurma işlemini gerçekleştirdiğinizde, bu işlem 3 saat kadar sürmektedir. Bu süre içinde instagram hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınızda kullanıcı bulunamadı veya şifre yanlış hatasıyla karşılaşırsınız.

Instagram Dondurduktan Sonra Silinir mi?

Instagram hesabını dondurduktan sonra hesabınız geçici olarak kapatılır. Siz hesabınıza tekrar giriş yapana kadar hesabınız gizli kalır. Yani dondurulan hesap silinmez.

Instagram Dondurduktan Sonra Kendiliğinden Açılır mı?

Hayır, instagram hesabını dondurduktan sonra kendiliğinden açılmaz. Hesabın tekrar açılması için kullanıcı bilgileriniz ile hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.

Instagram Hesabını Kapatınca Mesajlar Silinir mi?

Instagram hesabını kapatınca mesajlarınız, karşı tarafından hesabında görünmeye devam eder. Yani mesajlar tamamen silinmez.

Instagram Hesabı Dondurulunca Profil Görünür mü?

Dondurulan instagram hesabının profili görünmez. Dondurulan instagram hesabı keşfette de çıkmaz.

Dondurulan Instagram Hesabına Mesaj Gider mi?

Dondurulan instagram hesabına mesaj gitmez. Zaten dondurulan instagram hesabının profili görünmediği için DM’den mesaj da gönderilemez.

Instagram hesap dondurma hakkında aklınıza takılan soruları ve varsa yaşadığınız sorunları bize yorum kısmından sorabilirsiniz.

“Instagram Hesap Dondurma 2023, Instagram Dondurma Linki” üzerine 675 yorum

  1. Merhaba ben döndürdüm ama 4 gündür giremiyorum şifre yanlış diyo ama şifrem doğru eminim bide kulanici bulunamadı diyo

    Cevapla

Yorum yapın