Dünyanın en popüler sosyal medya platformu haline gelen instagram, milyonlarca kullanıcıya sahip. Bu büyük kullanıcı kitlesinden bir bölümü zaman zaman instagram hesabını dondurmakta ve tekrar aktif hale getirmektedir. Instagram hesabını dondurup açtığınız zaman, tekrar dondurmak için bir hafta beklemeniz gerektiğini söylemektedir. Peki 1 hafta beklemeden instagram hesabı dondurmak mümkün mü? Gelin instagram üst üste dondurma oluyor mu? sorusunu cevaplayalım.

Instagram’dan sıkıldıysanız hesabınızı silmek yerine hesabınızı dondurmanız daha doğru bir tercih olacaktır. Zira hesabınızı dondurduğunuz zaman, hesabınız silinmiş gibi gözükmez olur. Yaptığınız tüm beğeni ve yorumlar, paylaştığınız tüm fotoğraf ve hikayeler instagramdan kaldırılır. Hesabınıza tekrar giriş yaptığınız zaman ise paylaştığınız fotoğraflar, öne çıkan hikayeleriniz, mesaj geçmişiniz, beğeni ve yorumlarınız geri gelir. Peki instagram 1 haftada 2 kez dondurmak mümkün mü?

1 Hafta Beklemeden Instagram Hesabını Dondurmak Mümkün mü?

Instagram, hesabını sürekli dondurup tekrar açan kişilerin önüne geçmek için hesap dondurma işlemine belli kısıtlamalar koymuştur. Örneğin hesap dondurma işlemini yaptığınız zaman, hesabınız 24-48 saat içinde dondurulur. Bu süre içinde hesabınıza tekrar giriş yapmak isterseniz “kullanıcı adı bulunamadı” hatasıyla karşılaşma olasılığınız oldukça yüksektir. Ayrıca hesabını dondurup açan bir kişi tekrar instagram hesabını dondurmak için bir hafta beklemek zorundadır. Yani bir hafta beklemeden instagran hesabını tekrar dondurmanın bir yolu bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken bir haftalık sürenin geçmesini beklemektir.

Instagram hesap dondurma işlemini hakkında detaylı bilgiye BURADAKİ yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Dondurduğunuz instagram hesabını açmakta sorun yaşıyorsanız dondurulan instagram hesabını açma başlıklı yazımıza bakabilirsiniz.

Paylaş.

Yorum Yap