Son dönemlerin popüler uygulaması TikTok hesap dondurma özelliği sunmamaktadır. Ancak TikTok hesap silme işlemini yapıp, 30 gün içerisinde hesabınıza giriş yaparsanız hesabınız tekrar eski haliyle açılmaktadır. Yani bu şekilde geçici olarak tiktok hesabını kapatabilirsiniz. Gelin şimdi tiktok dondurma işlemini resimli olarak anlatalım.

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi TikTok, Instagram ve Facebook gibi uygulamaların aksine hesap dondurma seçeneği sunmamaktadır. TikTok sadece hesap silme seçeneği sunmaktadır. Hesap silme işlemini yaptığınız zaman 30 gün boyunca hesabınız gizlenir, kimse hesabınızı göremez. 30 gün içerisinde hesabınıza tekrar giriş yaparsanız, hesabınız aktif hale gelir. Eğer 30 gün boyunca hesabınıza giriş yapmazsanız, hesabınız kalıcı olarak silinir. Şimdi bizde TikTok hesap silme işlemi üzerinden tiktok hesap dondurma işlemini yapacağız.

TikTok Hesap Dondurma

  • TikTok uygulamasını açın ve Ben sekmesine gelin.
  • Ekranın sağ üst köşesindeki … üç noktaya dokunun.
  • Hesabımı yönet seçeneğini seçin.
  • Hesabı Sil seçeneğini seçin.
  • Açılan ony penceresinde Devam Et diyerek hesap silme işlemini onaylayın.

tiktok dondurma

Yukarıdaki adımları yaptığınız zaman TikTok hesabınız 30 gün süreyle dondurulacaktır. 30 gün içerisinde hesabınıza giriş yaparsanız, hesabınız yine eski halinde geri gelecektir. Fakat dikkat etmeniz gereken en önemli şey 30 günlük süreyi aşmamaktır. Eğer 30 gün boyunca hesabınıza giriş yapmazsanız, TikTok hesabınız kalıcı olarak silinir. Kalıcı olarak silinme işleminin geri dönüşü yoktur.

TikTok Hesabı Dondurma Linki Var mı?

TikTok dondurma linki yoktur. Yukarıda açıkladığınız gibi tiktok hesap dondurma seçeneği sunmadığı için, dondurma linki de sunmamaktadır.

İlginizi Çekebilir: Instagram Dondurma

Paylaş.

Bir yorum yap...