Birçok kişi ilk günden Threads hesabı açtı. 4 günde 100 milyon kullanıcı rakamına ulaşmayı başaran uygulama birçok soruyu da beraberinde getirdi. Threads hesabı açan birçok kişi Threads kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılır diye merak ediyor. Biz de bu yazımızda threads kullanıcı adı nasıl değiştirilir sorusunu cevaplayacağız.

Meta’nın yeni sosyal medya ağı Threads, Instagram’la bağlantılı şekilde kullanılıyor. Threads hesabı açmak için Instagram uygulaması kullanmanız gerekiyor ve threads hesabı açtığınız zaman, kullanıcı adınız otomatik olarak instagram kullanıcı adınızla aynı oluyor. Peki threads kullanıcı adını değiştirmek mümkün mü? Threads kullanıcı adını değiştirmeniz için instagram kullanıcı adınızı değiştirmeniz gerekiyor. Yani instagram kullanıcı adınız neyse, threads kullanıcı adınızda o oluyor.

Threads Kullanıcı Adı Değiştirme

Threads uygulaması üzerinden kullanıcı adı değiştirme seçeneği bulunmamaktadır. Threads, kullanıcı adını instagram’dan çekmektedir. Yani threads kullanıcı adını değiştirmek için instagram kullanıcı adını değiştirmeniz gerekmektedir. Instagram kullanıcı adı değiştirme hakkında tüm bilgilere Instagram Kullanıcı Adı Değiştirme yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık