Oppo telefonda fotoğraf gizleme ve gizlenen fotoğrafları görüntüleme nasıl yapılır detaylıca anlatacağız. Oppo telefonların işletim sistemi ColorOs, fotoğraf gizlemek için Özel olarak ayarla seçeneği sunmaktadır. Bir fotoğrafı özel olarak ayarladığınız zaman, bu fotoğraflar gizlenir ve gizli fotoğraflara ulaşmak için oluşturmuş olduğunuz Gizlilik Şifresini girmeniz gerekir.

Geçtiğimiz gün Oppo telefonda uygulamaya şifre koyma ve uygulamayı gizlemeyi anlatmıştık. Bu yöntemle Fotoğraflar klasörüne şifre koyabilir veya Fotoğraflar klasörünü gizleyebilirsiniz. Ancak eğer sadece belirli fotoğrafları gizlemek istiyorsanız size burada anlatacağımız yolu izleyin.

Oppo Telefonda Fotoğraf Gizleme

 • Fotoğraflar uygulamasını açın ve gizlemek istediğiniz fotoğrafı seçin.
 • Sağ alt köşede yer alan .. iki nokta Daha Fazla seçeneğine dokunun.
 • Özel olarak ayarla seçeneğini seçin.
 • Böylece o fotoğrafı/ları gizlemiş olacaksınız.

fotograf gizleme oppo

Oppo Gizlinen Fotoğrafları Nasıl Görebilirim?

 • Fotoğraflar uygulamasını açın.
 • Üstte yer alan “Fotoğraflar”, “Albümler”, “Keşfet” yazan menünün boş bir yerine parmağınızı basılı tutun.
 • Gizlilik Şifresi ekranı açıldığında, oluşturduğunuz şifreyi girin.
 • Artık gizli fotoğrafları görebilirsiniz.

oppo gizli fotografi gosterme

Oppo Reno 9, Oppo A58, Oppo A91, Oppo Reno 4, Oppo Reno 4 Lite, Oppo Reno2 Z, Oppo A73, Oppo A72, Oppo A53, Oppo K7, Oppo Ace2 gibi ve yeni çıkan tüm Oppo akıllı telefonlarda yukarıda anlattığımız yöntemle fotoğraf gizleme işlemini yapabilirsiniz.

Paylaş

10 yorum

 1. İyide bu söylediklerimiz iyi güzel ama bu şifreyi girmeme rağmen o gizledigim fotolar açılmıyor bu nasıl olacak

 2. Çağla Buket Baş on

  Oppo telefonum bugün güncellendi yeniden ve bu özel kasayı açmak için olan boşluk yok artık, nereden açacağım?

 3. Fotoğraf gizlemeyi bir yana bırakın, fotoğraf klasörünü dahi gizleyemiyoruz bir türlü… fotoğrafları gizlediğinizde bütün fotoğrafları karman corman edip, adeta çin çorbasına çeviriyor telefonu bu oppo a58 , aldığıma 1000 kere pişman oldum.. Samsung a geri döneceğim…ne demiş bilge kağan atamız? Çin’in ne ipegine ne malına ne yurduna ve nede kızına sakın aldanmayın, her kim bunlara kanarsa tarihten yok olup gider adeta… iyisi mi biz Samsung alalım dostlar

 4. Admin bey, sorun fotoları saklamak değil, hepsini saklarsin, sorun foto dosyalarını saklamak, işte onu yapamıyoruz …aptal herifler bu özelliği bu oppo a58 e koymamışlar keriz öküzler

Yorumdan çık