Geçtiğimi günlerde OnePlus 6T’nin 8 GB RAM’li modeli ile iPhone XS Max’ın hız testini paylaşmıştık. 12 Aralık’ta OnePlus firması 10 GB RAM’li özel telefonu OnePlus 6T McLaren Edition’ı tanıttı. Phonebuff youtube kanalı da bu özel telefonu hız testinde iPhone XS Max’ın karşısına çıkardı.

Apple’ın beğeni toplayan yeni amiral gemisi iPhone XS Max hız testinde tüm rakiplerini geride bırakmayı başardı. Amiral gemi katili modelleriyle bilinen OnePlus firmasının özel telefonu OnePlus 6T McLaren hız testinde güçlü rakibi karşısına çıktı. İki telefonun özelliklerine özetle baktığımızda OnePlus 6T McLaren Edition, Snapdragon 845 chipset, 10 GB RAM, 128 GB UFS 2.1 dahili depolama alanı, Android 9.0 Pie işletim sistemi ve 699$ fiyat etiketine sahipken iPhone XS Max, A12 Bionic chipset, 4 GB RAM, 64 GB NVME dahili depolama alanı, iOS 12.1.1 işletim sistemi ve 1099$ fiyat etiketine sahip.

OnePlus 6T McLaren Edition özellikleri için tıklayın.
iPhone XS Max özellikleri için tıklayın.

Phonebuff youtube kanalının hazırladığı testte her iki telefonla 16 farklı oyun/uygulama ardarda iki tur olacak şekilde çalıştırılıyor. iPhone XS Max, testin ilk bölümünü 1 dakika 47 saniyede, testin ikinci bölümünü 34 saniyede, testin tamamını ise 2 dakika 22 saniyede tamamladı. OnePlus 6T McLaren Edition ise testin ilk bölümünü 1 dakika 52 saniyede, testin ikinci bölümünü 31 saniyede, testin tamamını ise 2 dakika 23 saniyede tamamladı. iPhone XS Max, 1 saniye farkla olsa da OnePlus 6T McLaren Edition’ı da geride bırakmayı başardı.

Paylaş

Yorumdan çık