Geçtiğimiz günlerde OnePlus 6 vs Galaxy S9+ Hız Testi‘ni sizlerle paylaşmıştık. Amiral gemi katili OnePlus 6, Galaxy S9+’a fark atmıştı. Şimdi karşısında iOS platformunun en iyi telefonu olan iPhone X var. EverythingApplePro youtube kanalının hazırladığı hız testini sizlerle paylaşıyoruz.

EverythingApplePro youtube kanalının hazırladığı hız testinde OnePlus 6 ve iPhone X’in hızları karşılaştırıldı. Farklı şekilde hazırlanan testin ilk iki aşamasında OnePlus 6 ve iPhone X ile 17 farklı oyun ve uygulama 2 tur olacak şekilde ardarda çalıştırılıyor. Böylece telefonların uygulamaları açış hızları ve çoklu uygulama çalıştırma performansları gösteriliyor.

İlk yapılan hız testinde OnePlus 6, hem ilk tur da hem de ikinci turda iPhone X’i geride bırakmayı başarıyor. Ancak test tekrar ediliyor ve bu sefer çok küçük bir farklı ilk turu iPhone X önce tamamlıyor ancak ikinci turda OnePlus 6, iPhone X’i yakalıyor ve farkı açıyor.

Daha sonra iki telefonun açılış hızı karşılaştırıyor. Genel olarak iki telefon da hızlı açılıyor ancak iPhone X’in daha önce açıldığı gözleniyor.

Son olarak iki telefonun yüz tanıma sisteminin hızları karşılaştırılıyor. Burada da OnePlus 6’nın daha hızlı bir şekilde ekran kilidini açtığı gözleniyor.

Paylaş

Yorumdan çık