Amiral gemi katili akıllı telefonlar üretmesiyle nam salan OnePlus markası yeni modeli OnePlus 6’yı geçtiğimiz günlerde tanıttı. Phonebuff youtube kanalı da OnePlus 6 ve Samsung Galaxy S9+ için hız testi videosu hazırladı.

Teloji.com olarak hız testi videoları konusunda en beğendiğimiz youtube kanalı olan Phonebuff, kendini daha da geliştirmiş ve sadece hız testi için farklı bir makine geliştirmiş. Eskiden insan eliyle yapılan hız testleri, artık geliştirilen bu makine eli tarafından gerçekleştiriliyor ve küçük de olsa sapmaların önüne geçilmiş oluyor.

6 GB RAM’e sahip olan Galaxy S9+ ve 8 GB RAM’e sahip olan OnePlus 6 ile 16 farklı oyun ve uygulama art arda açılıyor. Hız testi iki turdan oluşuyor. İlk turun bitiminde beklemeden geriden başa doğru aynı uygulamalar tekrar açılıyor.

OnePlus 6, amiral gemi katili unvanını boşuna almadığını bir kez daha gösterdi. Hız testinin ilk turunu 1 dakika 52 saniyede tamamlayan telefon, testin tamamını 2 dakika 32 saniyede tamamladı. Galaxy S9+ ise testin ilk turunu 1 dakika 57 saniyede, testin tamamını ise 2 dakika 39 saniyede tamamlayabildi.

Paylaş

Yorumdan çık