Netflix yakın zamanda birçok ülkede fiyatlarına zam yapmıştı. Ve şirket bugün Türkiye fiyatlarına da zam yaptığını duyurdu. Zamlı 2022 netflix fiyatları ve karşılaştırma yapabilmeniz için netflix’in zam öncesindeki fiyatlarını sizler için bir araya getirdik.

Dünya genelinde yaşanan ekonomik kriz, birçok alanda olduğu gibi dijital platformlarda da zamların gelmesine neden oluyor. Dünyanın en popüler dizi ve film platformu olan netflix geçtiğimiz aylarda ABD, İngiltere, İrlanda gibi ülkelerde ve daha sonra birçok bölgede aylık abonelik ücretlerine zam yaptı. Bugün itibariyle de netflix Türkiye fiyatları zamlandı. İşte zamlı netflix abonelik ücretleri.

2022 Netflix Abonelik Ücretleri

  • Temel Plan: 37,99 TL – Tek cihaz, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: 57,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: 77,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR Çözünürlük

Zam öncesindeki Netflix üyelik ücretleri ise şu şekildeydi:

  • Temel Plan: 26,99 TL – Tek cihaz, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: 40,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: 54,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR Çözünürlük

Netflix yeni zamların yanı sıra geçtiğimiz günlerde de abonelerin şifrelerini hane halkı dışındaki kişilerle paylaşmasının da önüne geçmeyi planladığı duyurmuştu. Netflix öncelikle, Şili, Kosta Rika ve Peru‘daki mevcut hesaplar için “alt hesaplar” olarak tanımlanan ancak resmi olarak “Ekstra Üye” olarak adlandırılan hesapları test etmeye başlayacak. Hesap sahipleri, üye başına ekstra aylık ücret karşılığında hane dışında yaşayan iki ilave üyeyi hesaplarına ekleyebilecekler. Yakın zamanda bu uygulamanın diğer bölgelerde ve tabi ki Türkiye’de de uygulanabileceğini düşünüyoruz.

Paylaş

Yorumdan çık