Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar İşCep Mobil Uygulaması Siri ile Para Havale Etme Özelliğine Kavuştu

İşCep Mobil Uygulaması Siri ile Para Havale Etme Özelliğine Kavuştu

0

Apple’ın sesli komut asistanı Siri yeni özelliklere kavuşmaya devam ediyor. En son whatsapp mesajlarını okuma özelliği kazanan Siri, şimdi de İşCep mobil bankacılık uygulamasıyla para havale etme özelliğine kavuştu.

İş Bankası teknolojiye yatırım yapmaya devam ediyor. Daha önce iMessage üzerinden para havale etme özelliği sunan İşCep mobil bankacılık uygulaması şimdi de sesli komut asistanı Siri yardımı ile para havale etme özelliğine kavuştu.

Oldukça basit bir kullanıma sahip olan yeni özellik para havale işlemini oldukça kolaylaştırdı. Tek yapmanız Siri’ye ” Para Gönder” demek. Tek seferde 500 TL para gönderme imkanı sunan bu özellik şimdilik sadece Havale işlemini destekliyor. Yakın zamanda ise EFT ile para gönderme özelliğinin de gelmesi bekleniyor. Bu arada havale aynı banka üzerinden para transferi, EFT ise farklı bankalar arası para transferi anlamına geliyor.

Siri ile para transferi yapabilmek için İşCep uygulamasının son sürümüne ve en az iOS 10 işletim sistemine sahip olmanız gerekiyor. Aşağıdaki bağlantıdan İşCep uygulamasının güncel sürümünü iTunes üzerinden indirebilirsiniz.

İşCep indir

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın