Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Siri Artık Whatsapp Mesajlarınızı Okuyabiliyor

Siri Artık Whatsapp Mesajlarınızı Okuyabiliyor

0

Whatsapp iOS işletim sistemi için yeni güncellemesini yayınladı. Güncelleme ile uzun zamandır beklenen Siri’nin Whatsapp mesajlarını okuma özelliği gelmiş oldu.

Whatsapp yapacağı yeni güncelleme hakkında daha önce duyumlar alınmıştı. iPhone kullanıcılarını sevindirecek olan bu güncelleme sayesinde Siri artık Whatsapp mesajlarınızı okuyabilecek. Whatsapp’ın bu güncellemedeki ana amacı araç kullanan sürücülerin dikkatini dağıtmadan whatsapp mesajlarını sesli olarak dinleyebilmesi. Bu özellikten yararlanabilmek için iOS 10.3 ve üstü gerekmektedir.

whatsap guncelleme

Whatsapp’ın yeni güncellemesi 128 MB boyutunda. Yeni whatsapp güncellemesi sadece iOS platformuna geldi. Güncelleme ile Whatsapp’a Siri özelliğinin yanı sıra aramalar sekmesinde kişi bilgileri ve grup bilgileri ekranlarında görsel düzenlemeler, güncellemelerim ekranında birden fazla durumu bir kerede seçip yönlendirme veya silme özelliği ve Farça destek gibi özellikler eklenmiş oldu.

Aşağıdaki bağlantıdan Whatsapp’ın en son iOS sürümünü edinebilirsiniz.

iOS için Whatsapp indir

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın