Ana sayfa BLOG iPhone X vs Samsung Galaxy Note 9 Hız Testi

iPhone X vs Samsung Galaxy Note 9 Hız Testi

0

Samsung’un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy Note 9 için her gün yeni bir test videosu geliyor. Geçtiğimiz gün sizlere EverythingApplePro youtube kanalının hazırladığı Note 9 ve iPhone X hız testini paylaşmıştık. Şimdi de PhoneBuff youtube kanalı iPhone X ve Galaxy Note 9 için hız testi gerçekleştirdi.

Farklı kanalların yapmış olduğu hız testlerini sizlere sunuyoruz. Böylece daha objektif bir karşılaştırma yapabilirsiniz. PhoneBuff youtube kanalı da Samsung Galaxy Note 9 ve iPhone X için hız testi gerçekleştirdi.

Yapılan hız testinde iPhone X ve Samsung Galaxy Note 9 ile ardarda 16 farklı oyun ve uygulama iki tur olacak şekilde çalıştırılıyor. Böylece telefonların uygulama açış hızları ve çoklu uygulama çalıştırma performansları gösteriliyor.

Yapılan testin ilk turunu iPhone X 2 dakika 9 saniyede, Galaxy Note 9 ise 2 dakika 15 saniyede tamamlıyor. Testin ikinci turunda ise Galaxy Note 9 daha iyi bir performans sergiliyor ve 46 saniyede tamamlamayı başarıyor. iPhone X ise daha az RAM’e sahip olduğu için ikinci turu 1 dakika 20 saniyede tamamlayabiliyor.

Testin tamamını Samsung Galaxy Note 9, 3 dakika 2 saniyede, iPhone X ise 3 dakika 29 saniyede tamamlıyor.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın