Samsung’un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy Note 9 için her gün yeni bir test videosu geliyor. Geçtiğimiz gün sizlere EverythingApplePro youtube kanalının hazırladığı Note 9 ve iPhone X hız testini paylaşmıştık. Şimdi de PhoneBuff youtube kanalı iPhone X ve Galaxy Note 9 için hız testi gerçekleştirdi.

Farklı kanalların yapmış olduğu hız testlerini sizlere sunuyoruz. Böylece daha objektif bir karşılaştırma yapabilirsiniz. PhoneBuff youtube kanalı da Samsung Galaxy Note 9 ve iPhone X için hız testi gerçekleştirdi.

Yapılan hız testinde iPhone X ve Samsung Galaxy Note 9 ile ardarda 16 farklı oyun ve uygulama iki tur olacak şekilde çalıştırılıyor. Böylece telefonların uygulama açış hızları ve çoklu uygulama çalıştırma performansları gösteriliyor.

Yapılan testin ilk turunu iPhone X 2 dakika 9 saniyede, Galaxy Note 9 ise 2 dakika 15 saniyede tamamlıyor. Testin ikinci turunda ise Galaxy Note 9 daha iyi bir performans sergiliyor ve 46 saniyede tamamlamayı başarıyor. iPhone X ise daha az RAM’e sahip olduğu için ikinci turu 1 dakika 20 saniyede tamamlayabiliyor.

Testin tamamını Samsung Galaxy Note 9, 3 dakika 2 saniyede, iPhone X ise 3 dakika 29 saniyede tamamlıyor.

Paylaş

Leave A Reply