Samsung’un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy Note 9 ve iPhone X için hız testi karşılaştırılması yapıldı. EverythingApplePro youtube kanalı tarafından hazırlanan videoda Galaxy Note 9 ve iPhone X hız testinde karşı karşıya getirildi.

9 Ağustos tarihinde New York’da gerçekleştirilen Unpacked etkinliğinde tanıtılan Samsung Galaxy Note 9 birçok otorite tarafından beğeni topladı. Güçlü donanım özellikleri ve gelişmiş S-Pen’i ile dikkat çeken Galaxy Note 9’un performansı merak ediliyordu. EverythingApplePro kanalı Galaxy Note 9’u, en büyük rakiplerinden biri olan iPhone X ile performans testinde karşı karşıya getirdi.

Yapılan testin ilk bölümünde, iki amiral gemi ile aynı anda üst üste 16 farklı oyun/uygulama çalıştırılıyor. İlk turun ardından yine aynı oyun ve uygulamalar bir tur daha çalıştırılıyor.

Testin ilk turunu iPhone X 2 dakika 26 saniyede, Galaxy Note 9 ise 2 dakika 53 saniyede tamamlıyor. Testin ikinci turunu ise iPhone X 45 saniyede, Galaxy Note 9 ise 42 saniyede tamamlıyor. Testin tamamını iPhone X 3 dakika 11 saniye ile önde bitirirken, Samsung Galaxy Note 9, 3 dakika 35 saniyede tamamlayabildi.

Testin diğer bölümlerinde ise telefonların açılma hızları ve uygulama/oyunları tek tek açma hızları karşılaştırılıyor. Gelin lafı daha fazla uzatmadan sizleri hız testiyle baş başa bırakalım.

Samsung Galaxy Note 9 Özellikleri için tıklayın.

iPhone X Özellikleri için tıklayın.

Paylaş

Yorumdan çık