Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar iPhone İçin En İyi 10 VPN Uygulaması

iPhone İçin En İyi 10 VPN Uygulaması

0

VPN uygulamaları, internette gezinirken kişisel gizliliği korumanızı sağlayan ve erişim engelli olan sitelere girmenizi sağlayan faydalı uygulamalardır. Biz de bu yazımızda iPhone için geliştirilmiş en iyi VPN uygulamalarını listeledik.

Android kullanıcıları Android İçin En İyi 5 VPN Uygulaması yazımıza bakabilirler.

1. ExpressVPN

ExpressVPN şu anda piyasadaki en iyi iPhone VPN uygulaması. Dünya genelinde 160 konumdaki 3000 VPN sunucusuyla alanında sağladığı en yüksek hızla birlikte, bu uygulama iOS cihazınızdan güvenli ve hızlı bir şekilde dünyanın herhangi bir yerindeki bir internet sitesine erişmenizi garanti ediyor.

ExpressVPN İndir

2. NordVPN

Panama merkezli olan NordPVN, Panama’nın veri saklama yasaları olmadığı için veri gizliliği ve içeriğe erişim konusunda en iyi VPN hizmetini sağlamaktadır. Tam kapsamlı çevrimiçi gizlilik sağlayan NordVPN, askeri seviyede şifreleme yapmaktadır. NordVPN, 60 ülkede bulunan 5000’den fazla sunucusuyla yüksek hızlı ve sınırsız bant genişliği ile özgür bir internet deneyimi sağlamaktadır. NordVPN’in iOS uygulamasının yanı sıra Android, Windows, Mac, Linux ve Android TV’de de çalışmaktadır. Tek bir NordVPN hesabını 6 cihaza kadar kullanabilirsiniz.

nordVPN

NordVPN indir

2 . TunnelBear

TunnelBear, iOS için geliştirilmiş popüler bir VPN uygulamasıdır. TunnelBear size seçebileceğiniz farklı lokasyonlar sunmaktadır. Aylık 500MB ücretsiz kotası bulunmaktadır.

tunnelbear

TunnelBear İndir

3. VPN by SurfEasy

App Store’nin bir diğer beğenilen VPN uygulaması VPN by SurfEasy. Uygulama varsayılan olarak en iyi lokasyonu seçiyor ancak dilerseniz siz istediğiniz lokasyonu tercih edebiliyorsunuz. VPN by SurfEasy ücretsiz olarak 250 MB veri trafiği vermektedir.

surfeasy

VPN by SurfEasy indir

4. Hotspot Shield

iOS platformunda en yüksek kullanıcı beğenisi alan VPN uygulamalarından biri de Hotspot Shield. Bu uygulama ilk girişte sizden giriş yapmanızı veya yeni kayıt oluşturmanızı istiyor ancak isterseniz bu kısmı geçebilirsiniz. Hotspot Shield lokasyon olarak sizi amerika bağlantısına yönlendiriyor. Eğer başka bir ülke lokasyonunu kullanmak isterseniz ücretli versiyona geçmeniz gerekiyor.

hotspot shield

Hotspot Shield indir

5. BetterNet

BetterNet minimal yapıya sahip hızlı ve App Store’da beğenilen bir VPN uygulaması. Bu uygulamayı ücretsiz olarak kullandığınız zaman sadece 8 ABD şehirinden birini seçebiliyorsunuz.

betternet

BetterNet indir

6. VPN in Touch

iPhone için en iyi VPN uygulamalarından bir diğeri VPN in Touch. Bu uygulama hakkında ilk bilmeniz gereken şey kayıt yaptırmanız gerekiyor. Uygulamaya kayıt yaptırdığınız zaman premium versiyonu 6 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

vpn in touch

VPN in Touch indir

7. VPN Proxy by Seed4.Me

VPN Proxy, çevrimiçi gizliliğinizi korumak ve bazı bölgelerde yasaklı sitelere girmek için kullanabileceğiniz iPhone için geliştirilmiş bir diğer başarılı VPN uygulaması.

seed4me

VPN Proxy by Seed.Me indir

8. VPN Master Free

VPN Master, iPhone için geliştirilmiş oldukça kullanışlı arayüze sahip hızlı bir VPN uygulaması. Uygulama varsayılan olarak size en hızlı bağlantıyı sağlayan lokasyonu kullanıyor. Uygulamanın ücretsiz versiyonunda seçebileceğiniz yedi lokasyon bulunuyor.

vpn master

VPN Master Free indir

9. Opera VPN

Opera tamamen ücretsiz bir tarayıcı ve VPN uygulaması. Uygulamayı yükleyip VPN profilinizi tamamladıktan sonra web’de güvenle dolaşmaya başlayabilirsiniz. Opera VPN size en hızlı internet deneyimi sunmak için bulunduğunuz yere yakın bir ülkeye bağlanır. Ancak siz sunulan 5 ülkeden birini seçebilirsiniz.

opera vpn

Opera VPN indir

10. KeepSolid VPN Unlimited

KeepSolid’in sunduğu ve iPhone’da kullanabileceğiniz bir diğer VPN uygulaması KeepSolid VPN Unlimited. Uygulamayı kullanabilmek için yeni bir kayıt oluşturmanız veya Facebook ya da Google ile bağlanmanız gerekmektedir.

keepsolid

KeepSolid VPN Unlimited indir

11. Free VPN HexaTech

Freee VPN HexaTexh, işini iyi yapan ve hızlı bir VPN uygulaması. Uygulamanın en güzel yanı her hangi bir kayıt istememesi. Kötü yanı ise bağlanılan lokasyonun dışında bir yer seçilememesi.

vpn

Free VPN HexaTech indir

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın