Anasayfa Mobil Uygulamalar Android İçin En İyi 5 VPN Uygulaması

Android İçin En İyi 5 VPN Uygulaması

0

Yasaklı sitelere girmek ve gizliliği korumak için VPN uygulamalarını kullanabilirsiniz. Tanıtacağımız VPN uygulamalarıyla hem mobil veri hem de wifi bağlantılarına VPN üzerinden bağlanabilirsiniz. Okulda veya iş yerinde belli sitelere girişleriniz engelliyse tanıtacağımız VPN uygulamaları işinizi görecektir.

Yazımızda sizlere en iyi 5 android VPN uygulamasını tanıtacağız. iPhone kullanıcıları daha önce paylaşmış olduğumuz iPhone İçin En İyi 10 VPN Uygulaması yazımıza bakabilirler.

1. Turbo VPN – Unlimited Free VPN

Turbo VPN, Google Play Store’de en fazla indirilen VPN uygulamalarından biri. Uygulama özellikle hızlı internet bağlantısıyla dikkat çekiyor. %100 ücretsiz olan Turbo VPN, yasaklı sitelere girmek, WiFi bağlantısını güvenli hale getirmek ve gizlilik için tercih edebileceğiniz oldukça hızlı bir VPN uygulamasıdır.

Turbo VPN güvenlik duvarlarını, okul wifi bağlantısı ve okul bilgisayarlarını, sanki okulun ücretsiz VPN bağlantısıymış gibi kullanmanızı sağlar. Uygulama WiFi, LTE, 4G, 3G ve tüm mobil veri taşıyıcıları ile çalışır.

Turbo VPN indir

2. VPN Monster

VPN Monter ücretsizdir ve veri sınırlaması yoktur. Yani uygulamayı sınırsızca kullanabilirsiniz. Kullanıcıları yorumları ve puanlamaya göre oldukça iyi bir kullanıcı deneyimi sunan VPN Monster, yasaklı sitelere girmek, gizliliği korumak için tercih edilebilecek diğer bir VPN uygulamasıdır. Uygulama Wifi, 4G, 3G ve tüm mobil veri taşıyıcıları altında çalışmaktadır.

VPN Monster indir

3. Hotspot Shield – Ücretsiz VPN

Bilgisayar programından tanıdığımız Hotspot’un ücretsiz android vpn uygulaması. Uygulamanın hem ücretsiz hem de ücretli versiyonu bulunmaktadır. Yasaklı sitelere girmek için tercih edebileceğiniz uygulama ücretsiz ve sınırsız VPN hizmeti sunmaktadır.

Hotspot Shield – Ücretsiz VPN indir

4. VPN Master

Google Play Store’de 30 milyondan fazla indirilen uygulama ücretsiz ve sınırsız olarak VPN hizmeti sunmaktadır. Hız konusunda iyi olan uygulama, her hangi bir kayıt istememektedir. Yasaklı sitelere girmek, internette anonim olarak dolaşmak ve gizlilik için iyi bir tercih olacaktır.

VPN Master indir

5. SuperVPN Free VPN Client

SuperVPN çok basit bir arayüze ve kolay bir kullanıma sahiptir. Tek dokunuşla SuperVPN’i aktif hale getirip sınırız şekilde internette giriş yapabilirsiniz. Uygulamanın 20 günlük deneme süresi vardır. 20 günden sonra her 60 dakikada bir VPN’e tekrar bağlanmanız gerekmektedir.

SuperVPN Free VPN Client indir

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz