Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Android İçin En İyi 6 VPN Uygulaması

Android İçin En İyi 6 VPN Uygulaması

0

Yasaklı sitelere girmek ve gizliliği korumak için VPN uygulamalarını kullanabilirsiniz. Tanıtacağımız VPN uygulamalarıyla hem mobil veri hem de wifi bağlantılarına VPN üzerinden bağlanabilirsiniz. Okulda veya iş yerinde belli sitelere girişleriniz engelliyse tanıtacağımız VPN uygulamaları işinizi görecektir.

Yazımızda sizlere en iyi 5 android VPN uygulamasını tanıtacağız. iPhone kullanıcıları daha önce paylaşmış olduğumuz iPhone İçin En İyi 10 VPN Uygulaması yazımıza bakabilirler.

1. ExpressVPN

ExpressVPN şu anda piyasadaki en iyi Android VPN uygulaması. Dünya genelinde 160 konumdaki 3000 VPN sunucusuyla alanında sağladığı en yüksek hızla birlikte, bu uygulama Android cihazınızdan güvenli ve hızlı bir şekilde dünyanın herhangi bir yerindeki bir internet sitesine erişmenizi garanti ediyor.


ExpressVPN İndir

2. NordVPN

Panama merkezli olan NordPVN, Panama’nın veri saklama yasaları olmadığı için veri gizliliği ve içeriğe erişim konusunda en iyi VPN hizmetini sağlamaktadır. Tam kapsamlı çevrimiçi gizlilik sağlayan NordVPN, askeri seviyede şifreleme yapmaktadır. NordVPN, 60 ülkede bulunan 5000’den fazla sunucusuyla yüksek hızlı ve sınırsız bant genişliği ile özgür bir internet deneyimi sağlamaktadır. NordVPN’in android uygulamasının yanı sıra iOS, Windows, Mac, Linux ve Android TV’de de çalışmaktadır. Tek bir NordVPN hesabını 6 cihaza kadar kullanabilirsiniz.

nordVPN

NordVPN indir

3. Turbo VPN – Unlimited Free VPN

Turbo VPN, Google Play Store’de en fazla indirilen VPN uygulamalarından biri. Uygulama özellikle hızlı internet bağlantısıyla dikkat çekiyor. %100 ücretsiz olan Turbo VPN, yasaklı sitelere girmek, WiFi bağlantısını güvenli hale getirmek ve gizlilik için tercih edebileceğiniz oldukça hızlı bir VPN uygulamasıdır.

turbo vpn

Turbo VPN güvenlik duvarlarını, okul wifi bağlantısı ve okul bilgisayarlarını, sanki okulun ücretsiz VPN bağlantısıymış gibi kullanmanızı sağlar. Uygulama WiFi, LTE, 4G, 3G ve tüm mobil veri taşıyıcıları ile çalışır.

Turbo VPN indir

4. VPN Monster

monster vpn

VPN Monter ücretsizdir ve veri sınırlaması yoktur. Yani uygulamayı sınırsızca kullanabilirsiniz. Kullanıcıları yorumları ve puanlamaya göre oldukça iyi bir kullanıcı deneyimi sunan VPN Monster, yasaklı sitelere girmek, gizliliği korumak için tercih edilebilecek diğer bir VPN uygulamasıdır. Uygulama Wifi, 4G, 3G ve tüm mobil veri taşıyıcıları altında çalışmaktadır.

VPN Monster indir

5. Hotspot Shield – Ücretsiz VPN

hotspot vpn android

Bilgisayar programından tanıdığımız Hotspot’un ücretsiz android vpn uygulaması. Uygulamanın hem ücretsiz hem de ücretli versiyonu bulunmaktadır. Yasaklı sitelere girmek için tercih edebileceğiniz uygulama ücretsiz ve sınırsız VPN hizmeti sunmaktadır.

Hotspot Shield – Ücretsiz VPN indir

6. VPN Master

vpn master

Google Play Store’de 30 milyondan fazla indirilen uygulama ücretsiz ve sınırsız olarak VPN hizmeti sunmaktadır. Hız konusunda iyi olan uygulama, her hangi bir kayıt istememektedir. Yasaklı sitelere girmek, internette anonim olarak dolaşmak ve gizlilik için iyi bir tercih olacaktır.

VPN Master indir

7. SuperVPN Free VPN Client

super vpn

SuperVPN çok basit bir arayüze ve kolay bir kullanıma sahiptir. Tek dokunuşla SuperVPN’i aktif hale getirip sınırız şekilde internette giriş yapabilirsiniz. Uygulamanın 20 günlük deneme süresi vardır. 20 günden sonra her 60 dakikada bir VPN’e tekrar bağlanmanız gerekmektedir.

SuperVPN Free VPN Client indir

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın