Apple’ın yeni akıllı telefonlarının renk seçenekleri X’de sızdırıldı. Buna göre bu yılki iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max, daha önce kullanılmamış iki yeni renk seçeneğiyle satışa sunulacak. Bunlar Çöl Sarısı / Çöl Titanyumu ve Çimento Grisi / Titanyum Grisi olarak adlandırılacak.

iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max yeni renk seçenekleriyle gelecek!

X’de yaptığı sağlam sızıntılarla ünlenen Majin Bu (@MajinBuOfficial), iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max’da kullanılacak iki yeni renk seçeneğini görselleriyle birlikte paylaştı. Sızdırılan görsellerde, Çöl Sarısı/Çöl Titanyumu renginin, iPhone 14 Pro‘da kullanılan Altın Tozu rengine benzediği görülüyor. İşte iPhone 16 Pro’da kullanılacak yeni renk seçenekleri:

iphone 16 pro altin renk 1 iphone 16 pro titanyum renk 1

Öte yandan yeni gri tonu, yıllar önce iPhone 6’da kullanılan uzay grisi tonuna çok yakın bir renk. Görünüşe göre Apple bunlardan herhangi birinin nihai ismine henüz karar vermedi, bu nedenle her biri için iki seçeneğimiz var. Ayrıca diğer renk seçenekleri de tartışılıyor ancak henüz bunlar sızdırılmadı.

Apple, Pro modellerinde genel olarak dört renk seçeneği sunuyor. Beyaz ve siyah temel renkler olduğundan, iPhone 15 Pro‘da kullanılan Mavi Titanyum ve Doğal Titanyum renkleri yerini bu yeni renklere bırakabilir.

Paylaş

Yorumdan çık