Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Instagram’da Başkasının Gönderisini Paylaşma

Instagram’da Başkasının Gönderisini Paylaşma

0

Instagram için geliştirilen 3. parti uygulamalar sayesinde başkasının gönderisini kendi profilinizde paylaşabilirsiniz. Repost olarak adlandırılan bu işlemle başkasının paylaştığı fotoğraf veya videoyu kendi profilinizde ve hikayenizde paylaşabilirsiniz.

Instagram’da başkasının gönderisini paylaşmak için kullanabileceğiniz birçok uygulama vardır. Ancak biz bu yazımızda hem android hem de iPhone’da işini başarıyla yapan Red Cactus tarafından geliştirilen Repost for Instagram uygulaması ile başkasının gönderisini paylaşmayı anlatacağız. Yazımızın sonunda alternatif diğer uygulamaları da görebilirsiniz.

Instagram’da Başkasının Gönderisini Paylaşma

  • Yandaki linklerden Android veya iOS için Repost for Instagram uygulamasını indirin.
  • Instagram uygulamasını açın ve kendi profilinizde veya hikayenizde paylaşmak istediğiniz video veya fotoğrafı bulun ve sağ üst köşede yer alan … üç noktaya dokunun.
  • Açılan menüden Bağlantıyı Kopyala seçeneğini seçin.

instagram baglantiyi kopyala

  • Daha sonra indirmiş olduğunuz Repost uygulamasını açın. Bağlantısını kopyaladığınız paylaşımlar uygulamanın ana ekranına otomatik olarak eklenmektedir. Burada paylaşmak istediğiniz gönderiyi seçin.
  • Açılan ekranda fligram’ın konumunu istediğiniz gibi belirleyin. Eğer fligram olmasını istemiyorsanız Pro versiyona geçmeniz gerekmektedir ve ücreti 22.99 TL’dir.
  • Ekranın en altında yer alan Repost butonuna dokunun.
  • Eğer gönderiyi sadece telefonunuza kaydetmek istiyorsanız Copy Caption seçeneğini seçin. Hem telefona kaydetmek hem de Instagram’da paylaşmak istiyorsanız Copy Caption & Open Instagram seçeneğini seçin.
  • Gönderiyi Hikaye olarak paylaşmak istiyorsanız Hikaye, Akış’da paylaşmak istiyorsanız Akış seçeneğini seçin.

instagram repost

  • Gönderinize istediğiniz gibi kolaj, filtre, açıklama, konum vb. değişiklikleri yaparak paylaşabilirsiniz.

instagram repost paylasma

Instagram’da başkasının videosunu veya fotoğrafını paylaşma işlemi bu kadar basit. Bu uygulama haricinde size önerebileceğimiz diğer uygulamalar: Repost firmasının Repost – Photo & Video Download And Save uygulaması ve JaredGo firmasının geliştirdiği Repost for Instagram – Regrann’dır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın