Ana sayfa Sosyal Medya Instagram Profiline Youtube Linki Ekleme

Instagram Profiline Youtube Linki Ekleme

0

Instagram biyografisine youtube linki ekleme nasıl yapılır tüm detaylarıyla ve resimli olarak sizlere anlatacağız. Instagram profiline, youtube kanalınızın linkini ekleyebileceğiniz gibi youtube’da beğendiğiniz veya takipçilerinizle paylaşmak istediğiniz herhangi bir youtube videosunun da linkini ekleyebilirsiniz.

Instagram profiline youtube linki ekleme birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Bir youtube kanalız varsa instagram profiline, youtube kanalınızın linkini ekleyerek, instagram’daki takipçilerinizin youtube kanalınıza abone olmalarını sağlayabilirsiniz. Veya youtube’da beğendiğiniz bir videonun linkini de yine instagram biyografinizde paylaşabilirsiniz. Gelin şimdi instagram’a youtube bağlantısı ekleme nasıl yapılır anlatalım.

Instagram’a YouTube Bağlantısı Ekleme

  • Instagram uygulamasını açın ve Profil sekmesine gelin.
  • Profili Düzenle butonuna dokunun.
  • Açılan sayfada İnternet Sitesi seçeneğini seçin.
  • Buraya kopyaladığınız youtube linkini yapıştırın.
  • Sağ üst köşedeki Bitti seçeneğini seçin.

youtube profile youtube link ekleme

  • Artık instagram profilinizde youtube linki gözükecek, bu linke tıklayanlar ilgili youtube sayfasına yönlendirilecekler.

Instagram Profiline youtube linki eklediğiniz gibi, twitter, facebook, linkedin veya farklı web sitelerinin de linki ekleyebilirsiniz. Buradaki yazımızdan instagram profiline twitter linki ekleme hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın