Instagram Profiline Twitter Linki Ekleme

Instagram profiline Twitter adresinizin linkini ekleyerek, takipçilerinizi Twitter hesabınıza yönlendirebilirsiniz. Twitter adresinizi Instagram’da biyografi bilginize ekleyebilir veya İnternet Sitesi kısmına ekleyerek Twitter linki oluşturabilirsiniz.

En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da, profil bilgileriniz kısmına Twitter linki ekleyebilirsiniz. Böylece instagram’da sahip olduğunuz takipçi kitlenizin twitter’da da sizi takip etmelerini sağlayabilirsiniz. Twitter hesabını instagram’a link olarak ekleyebileceğiniz gibi twitter hesabınızı biyografinize sadece metin olarak da ekleyebilirsiniz. Gelin şimdi instagrama twitter linki ekleme nasıl yapılır adım adım anlatalım.

Instagram’a Twitter Bağlantısı Ekleme

  • Instagram uygulamasını açın ve Profil sekmesine gelin.
  • Düzenle butonuna dokunun.
  • İnternet Sitesi yazan yere twitter hesabınızın bağlantısını kopyalayın. Örnek: https://twitter.com/KullanıcıAdınız
  • Son olarak Bitti seçeneğini seçin.

instagrama twitter linki ekleme

Bu şekilde Twitter adresini İnternet Sitesi kısmına eklerseniz, Profil sayfanızda Twitter bağlantı linki oluşur. Bu linke tıklayan kişiler direk olarak Twitter sayfanıza ulaşırlar.

Ancak eğer bir internet siteniz varsa ve İnternet Sitesi kısmında web sitesinizin adresini yazmışsanız, twitter hesabınızı Biyografi kısmına ekleyebilirsiniz. Buradan takipçileriniz twitter hesabınızı görürler ancak linke tıklayarak twitter adresinize gidemezler.

Instagram Biyografisini daha etkili kullanma, alt alta biyografi yazma, ortalayarak biyografi yazma gibi konularda detaylı bilgiye Instagram Biyografi Sözleri ve Kullanımı yazımızdan erişebilirsiniz.

Yorum yapın