Anasayfa Operatörler Gizli Numaradan Arama Nasıl Yapılır (Türk Telekom, Turkcell, Vodafone)

Gizli Numaradan Arama Nasıl Yapılır (Türk Telekom, Turkcell, Vodafone)

33

Numaranızı görmesini istemediğiniz kişileri gizli numaradan arayabilirsiniz. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom müşterileri dilediği numarayı gizli numaradan arayabilirler.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone hat sahipleri aynı şekilde gizli numaradan arama yapmaktadır. Bir kişiyi gizli numaradan aradığınız zaman telefon numaranız ve kim olduğunuz görünmez. Bunun yerine karşı tarafın telefon ekranında Özel Numara yazar ve numaranız gizlenir.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone hat sahipleri bir numrayı gizli numaradan aramak için #31# yazıp telefon numarasını yazıp arama yapmanız yeterlidir. Örnek kullanım #31#05007654321

Örnek kullanımda olduğu gibi #31# telefon numarasını yazıp arama yaptığınız zaman karşı taraf aranacak ve telefonunda Özel Numara yazacaktır.

Ayrıca iPhone kullanıcıları gizli numaradan arama yapmak için numaralarını gizleyebilirler. Bunun için Ayarlar > Telefon > Numaramı Göster özelliğini pasif hale getirmeleri yeterlidir.

Ancak aradığınız kişi hattını gizli numaradan aramalara kapatmışsa arama gerçekleşmeyecek çağrınız ulaşmayacaktır.

33 YORUMLAR

  1. Whatsapp profil fotoğrafını, son görülmesini ve hakkındakileri görebiliyorum ama onun durumlarını göremiyorum, mesaj attığımda sadece tek tik işareti oluyor, bunun sebebi ne olabilir? Beni engellemiş midir? Lütfen yardımcı olun!!

  2. Benim telefonum Microsoft gizli arama yapmıştım#31#’yle şimdi butun aramalarım gizli nasıl düzeltebilirim acill 🤔😐

  3. Merhaba ben birisini gizliden aramak istiyorum ama hiç bilmiyorum ne yapmam lazım detaylı bir şekilde anlatırmısınız

  4. birinin bizi whasaptan engelledgini nerden anlarız profil fotosu görünmez başka nasıl anlayabiliriz her hangi bir detayı var mi??

    • Mesaj gönderdiğiniz zaman mesajın altında sadece tek tik işareti oluyorsa mesaj karşı tarafa iletilemiyor demektir. Bu da sizi engellediğinin başka bir kanıtıdır.

  5. bişe sorabilimiyim gizli aradımda aranmaya basdımda o kare 31 kare yokmu işde arama yyaptımda o kare 31kare gidior tek numara kalıyor o normal deilmi

  6. meraba #31#yazip gizli numarayla arama yaptigimizda bu arama fatura detaylarinda gorunmuyo..bu aramayi ve hangi numarayi saat kacta aradigimi fatura detaylarinda nasil gorebilirim……vodofon uyesiyim

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz