Anasayfa BLOG Galaxy Note 8 Düşme Testi – 1000 Feet!

Galaxy Note 8 Düşme Testi – 1000 Feet!

0

Geçtiğimiz günlerde iPhone X için hazırlanan 1000 feet düşme testini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi 1000 feetden düşme sırası Samsung’un şimdiye kadar geliştirdiği en iyi akıllı telefon olan Galaxy Note 8’de.

UnlockRiver youtube kanalı tarafından hazırlanan düşme testinde Samsung Galaxy Note 8, bir drone yardımıyla 1000 feet (304.8 metre) yüksekliğe çıkarılıyor ve o yükseklikten yere bırakılıyor.

Yapılan bu extreme düşme testinden Galaxy Note 8, 10 üzerinden 9 puan almayı başarıyor. 1000 feet yüksekten yere çakılan telefon, yere arka paneli üzerine düşüyor. Cam olan arka panel ve arka kamerada çatlamalar oluyor ancak telefonun ekranında ve çerçevelerinde en ufak bir hasar meydana gelmiyor. Ayrıca telefon sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Gelin isterseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu eğlenceli düşme testi ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz