Anasayfa BLOG iPhone X Düşme Testi – 1000 FEET !

iPhone X Düşme Testi – 1000 FEET !

0

Apple’ın amiral gemisi iPhone X için dehşet bir düşme testi gerçekleştirildi. UnlockRiver youtube kanalı tarafından hazırlanan düşme testinde, iPhone X bir drone yardımıyla 1000 feet (304.8 metre) yükseğe çıkarılıp oradan yere çakılıyor.

UnlockRiver youtube kanalı başarılı bir düşme testi hazırladı. 4K çözünürlükte hazırlanan testte iPhone X bir drone ile 1000 feet yükseğe çıkarılıyor. Daha sonra ise o yükseklikten yere düşürülüyor.

1000 feet (304.8 metre) yüksekten yere çakılan iPhone X, hayatta kalmayı başarıyor. Düşmenin hemen ardından telefonu kontrol edenler telefonun kamerasının halen açık ve çalışır durumda olduğunu görüyorlar.

iPhone X, yere arka panelinin üstüne düştüğü için cam olan arka panel çatlayıp kırıyor. Ancak telefonun ekranında en ufak bir çizik bile olmuyor. Ayrıca telefon normal bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Gelin isterseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri video ile başbaşa bırakalım.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz