Ana sayfa BLOG iPhone X Düşme Testi – 1000 FEET !

iPhone X Düşme Testi – 1000 FEET !

0

Apple’ın amiral gemisi iPhone X için dehşet bir düşme testi gerçekleştirildi. UnlockRiver youtube kanalı tarafından hazırlanan düşme testinde, iPhone X bir drone yardımıyla 1000 feet (304.8 metre) yükseğe çıkarılıp oradan yere çakılıyor.

UnlockRiver youtube kanalı başarılı bir düşme testi hazırladı. 4K çözünürlükte hazırlanan testte iPhone X bir drone ile 1000 feet yükseğe çıkarılıyor. Daha sonra ise o yükseklikten yere düşürülüyor.

1000 feet (304.8 metre) yüksekten yere çakılan iPhone X, hayatta kalmayı başarıyor. Düşmenin hemen ardından telefonu kontrol edenler telefonun kamerasının halen açık ve çalışır durumda olduğunu görüyorlar.

iPhone X, yere arka panelinin üstüne düştüğü için cam olan arka panel çatlayıp kırıyor. Ancak telefonun ekranında en ufak bir çizik bile olmuyor. Ayrıca telefon normal bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Gelin isterseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri video ile başbaşa bırakalım.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın