Ana sayfa Haberler Clubhouse Nihayet Android’e Geldi

Clubhouse Nihayet Android’e Geldi

0

Son zamanların popüler sesli sohbet uygulaması Clubhouse, nihayet Android platformu için kullanıma açıldı. Kendi resmi blogu üzerinden açıklama yapan Clubhouse, Amerika’daki Android kullanıcılar için ilk beta sürümünü kullanıma sunduğunu duyurdu.

Clubhouse yaptığı açıklamada ABD’deki Android kullanıcılarının bir kısmı için Clubhouse uygulamasını kullanıma sunduğunu paylaştı. Şimdilik sadece kısıtlı bir kitleye sunulan uygulamayı, ABD’deki kullanıcılar indirebilecek ve davetiyeye sahip olanlar kullanabilecek.

Yapılan resmi açıklamada, uygulamanın kısa bir süre sonra İngilizce kullanan diğer bölgelere ve ardından dünya genelindeki Android kullanıcılarına açılacağı paylaşıldı. ABD dışındaki kullanıcılar ise Google Play Store üzerinden ön kayıt yapabilmekteler.

Clubhouse’un Android sürümünün ekran görüntüleri de paylaşılmaya başlandı. Tahmin edebileceğiniz gibi uygulamanın Android sürümü, iOS sürümü ile benzer bir arayüze sahip.

clubhouse android

Clubhouse uygulamasını hemen denemek istiyorsanız, Google Play Store ülke değiştirme yazımıza göz atabilir, ülke olarak ABD seçebilirsiniz. Ayrıca APK indirme sitelerinden Clubhouse uygulamasının APK’sını indirebilir kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak yazımızın başında belirttiğimiz gibi uygulamayı kullanabilmeniz için davetiye gerekmektedir.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın