Zamanlanmış mesaj göndermek çoğu zaman işimizi kolaylaştırır. Sabah erken saatte göndermeniz gereken bir sms veya unutmamanız gereken bir doğum günü mesajını zamanlayarak otomatik olarak gönderebileceğiniz en iyi Android uygulamaları sizler için listeledik.

Artık birçok akıllı telefon üreticisi kendi mesajlaşma uygulaması içinde zamanlanmış ileri tarihli mesaj gönderme özelliği sunsa da, birçok telefonda bu özellik bulunmuyor veya yetersiz kalabiliyor. İleri tarihli zamanlanmış sms göndermek için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalar yazımızda.

1. Do It Later – Text Message Automation

Do It Later – Text Message Automation uygulaması zamanlanmış mesaj göndermek için geliştirilmiş bir uygulamadır. Asıl amacı ileri tarihli mesaj göndermek olduğu için bu uygulama listemizin ilk sırasında yer almaktadır. Android’de zamanlanmış SMS göndermek için basit bir uygulama arıyorsanız, budur. Uygulama, mesajlarınızı SMS, e-posta ve hatta Twitter ile göndermenize izin veriyor.

do it later

Alıcıları seçip mesajınızı girdikten sonra, 30 dakika veya Yarın gibi bir süre seçebilirsiniz. Mesajın gönderileceği tam zamanı belirleyebileceğiniz gibi bir aralık seçmek için Özel seçeneğini seçin. Menzil (range option) seçeneği ile, uygulamanın mesajınızı, örneğin 13:00 – 14:00 arasında rastgele bir zamanda göndermesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Çift SIM telefonlu kullanıcılar, hangi SIM’in metni gönderdiğini seçebilirler.

Gönderdiğiniz mesajlar “Gönderildi” ve “Teslim Edildi” şeklinde raporlanmaktadır. Ücretsiz olan Do It Later uygulamasında, rahatsız etmeyen reklamlar çıkmaktadır. Reklamları kaldırmak ve birkaç özellik için 2.99$’a uygulamanın pro versiyonunu satın alabilirsiniz.

Do It Later indir

2. Textra SMS

Textra SMS, zamanlanmış sms göndermenin yanı sıra gelişmiş özellikler sunan başarılı bir sms uygulamasıdır. Profesyonel anlamda bir sms uygulaması arıyorsanız Textra SMS doğru tercih olacaktır. Toplu sms/mms gönderme, mms grubu oluşturma, mesaj raporu (whatsapp benzeri çift tik ve mavi tik), mesaj alanını kişiselleştirme, belediye ve mağaza vb. mesajları engelleme, çift sim hat desteği, uygulamanın öne çıkan güzel özelliklerinden.

zamanlanmis mesaj

Textra SMS, tamamen ücretsizdir. Ancak arada üstte reklamlar çıkmaktadır. Reklam görmek istemiyorsanız uygulama içi satın alma yaparak reklamları kaldırabilirsiniz.

Textra SMS indir

3. Pulse SMS (Phone/Tablet/Web)

Otomatik zamanlanmış sms göndermek için kullanabileceğiniz bir diğer başarılı sms uygulaması Pulse SMS’dir. Zamanlanmış mesaj göndermenin yanı sıra Pulse SMS oldukça başarılı ve kullanışlı bir mesajlaşma uygulamasıdır. Pulse SMS, bir web uygulamasına ve ayrıca tabletler için yerel uygulamalara sahiptir. Pulse SMS, Web, Android, Android Tablet, Galaxy Watch, Wear OS, Android TV, macOS, Windows, Linux, Chrome ve Firefox platformlarında çalışmaktadır. Pulse, tüm cihazlarınızda mevcut olan SMS ve MMS mesajlarınızı senkronize etme olanağı verir. Bilgisayarınızdan, tabletinizden, saatinizden, arabanızdan veya internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan sorunsuzca metin ve resim gönderip alabilirsiniz.

Pulse SMS’i telefonunuzdan kullanmak ücretsizdir. Ancak farklı cihazlardan da kullanmak isterseniz belli bir üyelik ücreti ödemeniz gerekmektedir. 0,99$ /ay, 1,99$/üç ay, 5,99$/yıl veya bir kerelik satın alım için 10.99$ ödemeniz gerekmektedir.

Pulse SMS indir

Paylaş

Yorumdan çık