Son dönemin en popüler çılgınlıklarından biri Face Swap yani türkçesiyle yüz değiştirme. Android ve iOS için geliştirilen Face Swap yüz değiştirme uygulamaları ile oldukça komik fotoğraflar elde ediliyor. Face Swap nedir diyenler için açıklayalım, face swap ile kamera karşısında olan iki kişinin suratları bir biri ile yer değiştiriyor. Televizyonda bu popüler uygulamayı Beyaz Show’da görmek mümkün.

SnapChat Face Swap

En popüler fotoğraf ve video gönderme uygulamalarından biri olan Snapchat güncelleme ile Face Swap özelliğine kavuştu. Snapchat lenses olarak bilinen bölümde Face Swap yüz değiştirme bölümünde arkadaşlarınızla yüz değiştirme yapabilirsiniz. Ancak Snapchatın kötü yanı birçok android cihazda lenses özelliğini desteklememesi.

Face Swap Live

Face Swap Live yüz değiştirme işini en iyi yapan ve sadece yüz değiştirme özelliği bulunan oldukça başarılı bir uygulama. Face Swap android markete şuan sunulmadı ancak kısa zamanda android cihazlar için indirilebilir olacak. Face Swap Live şuan iOS için indirilebilir.

MSQRD

Geçtiğimiz günlerde tanıttığımız MSQRD android yüz değiştirme işini yapan en iyi uygulama diyebiliriz. MSQRD face swap yapabildiği gibi birçok maske de içeriyor. Yeni aldığı güncelleme ile maske çeşidi android için çoğaltıldı. MSQRD android ve ios için indirilebilir durumda.

Paylaş.

Yorum Yap