Akıllı telefonlar için geliştirilen bazı uygulamalar oldukça eğlenceli oluyor. Bunlardan biri de yüz değiştirme uygulamaları. Android ve iOS‘da kullanabileceğiniz en başarılı yüz değiştirme uygulamalarından birinden sizlere bahsedeceğiz. Doublicat uygulaması ile popüler GIF’lerdeki yüzleri kendi yüzünüz ile değiştirebilir, sosyal medyada paylaşabilir veya arkadaşlarınıza gif olarak gönderebilirsiniz.

Kullanımı basit bir yüz değiştirme uygulaması arıyorsanız, Doublicat uygulaması tam aradığınız türden. RefaceAI (Yüz değiştirme yapay zeka) teknolojisi kullanan bu uygulama ile binlerce eğlenceli gif arasından seçim yapabilir ve tek tıklama ile kendi yüzünüzü ana karakterin yüzü olarak kullanabilirsiniz. Populer meme GIF’lere deepfake yapan bu uygulamayı kullanmak oldukça kolay, ilk açılışta bir selfie fotoğraf çekiyorsunuz ve daha sonra tek yapmanız gereken bir gif beğenmek ve “REFACE” diyerek yüzü değiştirmek.

Doublicat Kullanımı

  • Buradan Android veya iOS uygulamasını indirin ve açın.
  • Uygulama açıldığında sizden kameraya erişim izni isteyecektir. Onayı verin ve doğru açıdan bir selfie çekin.
  • Artık tek yapmanız gereken binlerde gif arasından istediğinizi seçmek ve REFACE tuşuna basmak.

yuz degistirme android ios

Yüz değiştirme işlemini tamamladıktan sonra SAVE diyerek, animasyonu gif veya video olarak telefonunuza kaydedebilirsiniz. More seçeneği ile mesaj veya mail olarak arkadaşlarınıza gönderebilir veya instagram gibi sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Aşağıdaki gif, doublicat ile örnek bir yüz değiştirme çalışmasıdır.

doublicat 1582177904

Paylaş

Yorumdan çık