Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Younow’da Para Nasıl Kazanılır ?

Younow’da Para Nasıl Kazanılır ?

0

Son dönemlerin en popüler canlı yayın uygulamalarından biri olan YouNOW‘da yaptığınız canlı yayınlardan para kazanabilirsiniz.

2011 yılında Amerika’da yayın hayatına başlayan ve ortalama 4 milyon üyesi olan Younow son dönemlerde Türkiye’de oldukça popüler bir canlı yayın uygulaması oldu. Genel kitlesi diğer canlı yayın uygulamalarına göre gençlerden oluşuyor.

Younow’da bulunan Bars (bağış gibi) olayı ile hem yayıncılar hem de younow para kazanıyor. Sürekli canlı yayın yapan ve bu işi bir iş olarak gören birçok insan younow’da bulunan Bars sistemi sayesinde oldukça güzel paralar kazanıyor.

Ülkemizde Halil Söyletmez adlı Younow yayıncısı bir günde 300.000 Bars kazanarak Türkiye rekorunu elinde bulunduruyor.

Younow’da para kazanmaya başlamak için öncelikle Younow partnerlik sistemine buradan üye olmanız gerekmektedir. Younow partnerlik sistemine üye olabilmeniz için anlık en az 500 izleyicinizin olması ve haftada en az 2 canlı yayın yapmanız gerekmektedir. Bu koşulları sağlayıp younow partnerlik sistemine üye olmanız durumunda size gönderilen Bars’lar para olarak hesabınıza gönderilmeye başlanıyor. Tabiki Bars’lardan %30 ile %50 oranında bir kısmı Younow’a gidiyor.

Younow’da kişilere bar göndermek için alınabilecek en düşük bar adeti 280 bardır ve 3 dolar ücreti vardır. Bağış yapmak istediğiniz kişilere de en az 25 barlık hediyeler gönderebilirsiniz. 25 barlık hediyede 0.80 kuruş demek oluyor. 50 dolar karşılığında 6500 bars’da alabilirsiniz.

younow-bars

Younow kullanımı hakkında detaylı bilgileri https://teloji.com/younow-kullanimi-detayli-anlatim/ yazımızda bulabilirsiniz.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın