Xiaomi yeni işletim sistemi arayüzü HyperOS‘un yeni logosunu resmi Twitter (X) hesabından paylaştı. Gelin detaylara bakalım.

Xiaomi, Android cihazlarında uzun yıllardır MIUI olarak adlandırdığı kullanıcı arayüzünü kullanıyordu. Ekim ayında Xiaomi CEO’su Lei Jun, Android 14 güncellemesiyle birlikte HyperOS kullanıcı arayüzüne geçileceğini duyurdu. Birçok yeniliği ve güzel özelliği de beraberinde getiren HyperOS bu kısa zaman içinde logosunu da değiştirdi.

Xiaomi yeni HyperOS logosunu paylaştı

Android 14 tabanlı HyperOS 1.0‘ın kürese kullanıma sunulmasına kısa bir süre kalmışken Xiaoxi’nin resmi X hesabından HyperOS’un yeni logosu paylaşıldı. İşte yeni HyperOS logosu!

Yeni HyperOS logosunda mavi renkli bir amblem, altta ise Xiaomi HyperOS yazısının yer aldığı görülüyor. Yeni logonun tasarımı görece güzel olmuş. Tabi burada önemli olan logonun güzel olması değil yeni işletim sisteminin kullanıcılara hızlı bir şekilde ulaşması.

Xiaomi, Android güncellemelerini geç göndermesiyle eleştiri alan bir marka konumunda yer alıyor. Umarız yeni HyperOS arayüzü değişikliğiyle birlikte şirket bu konuda da kendini geliştirir ve kullanıcılarını sevindirir.

HyperOS’un yeni logosu hakkında sizlerin düşüncesi neler?

Paylaş

Yorumdan çık