Ana sayfa BLOG Xiaomi Fastboot Kapatma Nasıl Yapılır? 2022

Xiaomi Fastboot Kapatma Nasıl Yapılır? 2022

0

Xiaomi kullanıcılarının yaşadığı fastboot hatası nasıl çözülür? fastboot modundan nasıl çıkılır bunu ayrıntılı olarak anlatacağız. Fastboot arayüzü, Xiaomi telefonlarda sistem arayüzüne girmek için kullanılır ve bazen yanlışlıkla fiziksel tuşlara basılı tutulunca açılır. Neyse ki korkulacak bir durum yoktur ve basit bir şekilde fastboot modundan çıkış yapabilirsiniz.

Xiaomi Fastboot Modu Kapatma

Xiaomi telefonlar kapalı konumdayken ses kısma tuşu ve güç tuşuna aynı anda basılı tutulunca Fastboot modu açılmaktadır. Fastboot modundan çıkış yapmak için Güç tuşuna 10-15 saniye kadar basılı tutun ve ekrana Mi/Redmi yazısı çıkınca parmağınızı çekin. Telefonunuz fastboot modundan çıkıp normal şekilde açılacaktır.

Akıllı telefonlarda yaşanan herhangi bir neden sonrasında telefonunuz takılı kalırsa, bu durumun en basit çözüm yolunu uzunca bir süre telefonun güç tuşuna basılı tutmaktadır. Akıllı telefonlar güç tuşu uzun süre basılı tutulduğunda kendini yeniden başlatmaktadır. Eğer telefonunuz yeniden başlamazsa, telefonun şarjının bitmesini de bekleyebilirsiniz. Şarjı biten telefonu açtığınız zaman da normal şekilde açılacaktır.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın