Xiaomi CEO’su Lei Jun, tam bir tarih vermese de bu yılın sonunda birçok model için MIUI 13 güncellemesi yayınlanacağı sözünü verdi. Ancak bir geliştirici, MIUI 13’ü çok yakında alabilecek telefonların bir listesini sızdırdı. Gelin hangi modeller MIUI 13 güncellemesi alacak bakalım.

İsmi gizli tutulan geliştiricinin paylaştığı liste MIUI 13’ün kaynak kodundan alınmış durumda. Paylaşılan listede Xiaomi Mi Mix 4, Mi 11, Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra, Mi 11 Lite, Mi 10S, Redmi K40, K40 Pro ve K40 Pro+ için MIUI 13’ün nihai sürümü muhtemelen çok yakında gelecek.

miui 13 guncelleme alacak modeller

Paylaşılan listede şimdilik 9 Xiaomi modelinin güncelleme alacağı yazıyor. Ancak bu güncellemenin sadece bu modellerle sınırlı kalacağı anlamına gelmiyor. Bildiğiniz gibi Xiaomi güncellemeleri, kademeli olarak yayınlıyor. Yukarıda paylaşılan modeller bu yılın sonuna doğru güncellemeyi alacaktır. Diğer modeller ise 2022’in ilk çeyreğinde güncelleme alabilirler.

Bununla birlikte tüm güncellemeler Android 12’ye dayanmayacak. Xiaomi’nin MIUI 13 güncellemesi hakkında yeni bilgiler ortaya çıktıkça sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Paylaş

Yorumdan çık