X, yakın zamanda ekstra özellikler sunan ücretli abonelik seçeneği X Premium‘u kullanıma sunmuştu. Şirket şimdi bu seçeneği genişletti ve Temel, Premium ve Premium Plus olarak üç yeni abonelik sistemini devreye aldı. Gelin  X’in bu yeni abonelik sistemlerinin sunduğu ekstra özelliklere ve fiyatlarına bakalım.

X Temel abonelik özellikleri ve fiyatı

Aylık 56,25 TL ücretle sahip olunabilen X Temel abonelik size, gönderi düzenleme, gönderiyi geri alma, daha uzun mesaj yazabilme, daha uzun video yayınlayabilme, arka planda video oynatma, video indirme, iki aşamalı SMS doğrulaması, DM mesajlara şifre ile erişme, uygulama simgesi değiştirme, beğenileri ve abonelikleri gizleme gibi özellikler sunmaktadır. X Temel abonelik, mavi rozet (doğrulanmış hesap) vermemektedir.

X Premium abonelik özellikleri ve fiyatı

Aylık 150 TL ücretle sahip olunan X Premium, Temel abonelikte bulunan tüm özelliklerin yanı sıra, mavi rozet (doğrulanmış hesap), daha uzun mesaj ve video paylaşabilme, Sana Özel’de ve Takip Edilenler’de yarı yarıya daha az reklam gösterimi, gönderi yayınlayarak para kazanma, içerik üretici abonelikleri, X Pro, Media Studio ve İstatistiklere erişim ve kimlik onaylama özellikleri sunuyor.

X Premium+ abonelik özellikleri ve fiyatı

Aylık 300 TL ücretle sahip olunan X Premium Plus, Premium aboneliğin sunduğu tüm özelliklerin yanı sıra Sana Özel’de ve Takip Edilenler’de sıfır reklam ve en büyük yanıt artışı özellikleri sunuyor.

X’in abonelik sistemleri, Temel, Premium ve Premium+’ın fiyatları 28.10.2023 tarihindeki fiyatlarıdır. Zaman içinde fiyatlarda değişiklik olabilir.

Paylaş

Leave A Reply