Whatsapp’da silinen mesajları görme nasıl yapılır anlatacağız. Android‘de bunun için başarılı uygulamalar var peki Whatsapp’da silinen mesajları görme ios platformunda mümkün mü? Tüm detaylar yazımızda.

Bildiğiniz üzere Whatsapp’da gönderdiğiniz bir mesajı henüz karşı taraf okumamışsa, gönderdiğiniz mesajı her iki taraftan da silebiliyorsunuz. Böylece keşke yazmamış olsaydım dediğiniz mesajları karşı taraf okumadan silebiliyorsunuz. Bu size bir avantaj sağlıyor ancak aynı şekilde karşı taraf size bir mesaj göndermişse ve siz bu mesajı henüz okumadıysanız o da mesajı herkesten silebiliyor. Ancak tanıtacağımız uygulama sayesinde whatsapp’da herkesten silinen mesajları görebilirsiniz.

Notification History adındaki uygulama android cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve whatsapp’da silinen mesajları gösteriyor. Uygulamanın çalışma mantığı aslında oldukça basit. Size gelen tüm mesajları kaydediyor ve silinen mesajlar uygulamada kayıtlı kalıyor. Böylece whatsapp’da biri size mesaj gönderse ve sonra silse bile Notification History uygulamasında bu mesajları görebiliyorsunuz.

Android için Notification History indir

Notification History uygulaması arka planda sessizce çalışıyor ve diğer uygulamalara göre daha az batarya tüketiyor. Ayrıca uygulama erişim izni istemediği için güvenlik konusunda bizleri rahatlatıyor. Ancak yine de uyarmak isteriz, eğer çok gizli veya önemli konuşmalarınız varsa bu tür uygulamalar 3. parti programlar olduğu için iki kere düşünmelisiniz.

iPhone kullanıcıları için maalesef şuan whatsapp’da silinen mesajları gösteren ios uygulaması yok. Ancak takipteyiz ve böyle bir uygulama app store’ye eklenirse sizlerle paylaşacağız.

Paylaş

Yorumdan çık