Whatsapp boş mesaj nasıl gönderilir? Whatsapp’da boş mesaj göndermek için üçüncü parti uygulama kullanmanız gerekmektedir. Android için Empty uygulamaları bulunmaktadır ancak iphone için boş mesaj gönderme uygulaması maalesef şuan bulunmuyor.

Whatsapp’da boş mesaj göndermek için sizlere önereceğimiz uygulama Empty Chat (Sohbet etmeyin) uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde arkadaşlarınıza boş whatsapp mesajı gönderebilirsiniz.

Basit bir kullanım sunan uygulamayı açıp SEND butonuna dokunduğunuz zaman Whatsapp kişileriniz görüntüleniyor ve tek yapmanız gereken boş mesaj göndermek istediğiniz kişiyi seçmek. Uygulamanın ana ekranında bulunan kutucuğuna dokunarak kaç karakterlik boşluk göndermek istediğinizi seçebilirsiniz. Bu alandan 1 ile 10.000 arasında tercih yapabilirsiniz. Every Character With Single Line.. seçeneğini seçerseniz her bir satıra bir boşluk gelecek şekilde uzunlamasına boş mesaj gönderebilirsiniz. Boş mesaj göndermek için Empty Text.. seçeneğinin seçili olması gerekmektedir.

whatsapp bos mesaj gonderme

Empty Chat uygulamasını buraya tıklayarak telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulama her hangi bir izin ve erişim gerektirmiyor ve sadece Whatsapp üzerinden boş mesaj göndermenizi sağlıyor.

Paylaş

3 yorum

Yorumdan çık