Ana sayfa BLOG Whatsapp Profil Fotoğrafını Belirli Kişilerden Gizleme

Whatsapp Profil Fotoğrafını Belirli Kişilerden Gizleme

0

Bu yazımızda whatsapp profil fotoğrafı gizleme işlemini anlatacağız. Whatsapp profil resmini belirli kişilerden gizleyebileceğiniz gibi, telefon rehberinizde kayıtlı olmayan kişilerden gizleyebilir veya herkesten whatsapp profil fotoğrafınızı gizleyebilirsiniz. Şimdi whatsapp profil resmi gizleme ve bu konu hakkında merak edilenleri detaylı olarak anlatalım.

Whatsapp Profil Resmini Belirli Kişilerden Gizleme

  • Whatsapp uygulamasında Ayarlar bölümünü açın.
  • Hesap > Gizlilik > Profil Fotoğrafı yolunu izleyin.
  • Kişilerim seçeneğini seçin.
  • Daha sonra whatsapp profil resminizi gizlemek istediğiniz kişi/leri telefon rehberinizden silin.

whatsapp profil fotografi gizleme rehberde olmayanlar

Whatsapp Kişilerim ne demek diye soranlar için açıklayalım. Whatsapp Kişilerim, sizin telefon rehberinizdeki kayıtlı kişiler demektir.

Whatsapp Profil Fotoğrafını Herkesten Gizleme

  • Whatsapp uygulamasında Ayarlar bölümünü açın.
  • Hesap > Gizlilik > Profil Fotoğrafı yolunu izleyin.
  • Hiç Kimse seçeneğini seçin.

Profil fotoğrafı seçeneklerinden Herkes seçeneğini seçerseniz, sizin telefon numaranızı bulan herkes sizin profil fotoğrafınızı görebilir.

Whatsapp’ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizlemek

Whatsapp’ta karşı tarafın profil resmini gizlemek için yapmanız gereken şey onu telefon rehberinizden silmektir. Eğer rehberinizden sildiğiniz kişinin Whatsapp Profil Fotoğrafı ayarı Kişilerim veya Hiç Kimse olarak ayarlanmamışsa artık sizde o kişinin profil fotoğrafı gözükmeyecektir. Eğer karşı tarafın profil fotoğrafı herkese açıksa o zaman o kişiyi whatsapp’ta engelleyin.

Whatsapp’ta Engellenen Kişi Profil Resmimi Görür mü?

Whatsapp’ta engellediğiniz kişi sizin profil resminizi göremez. Ayrıca profil bilgilerinizi, hakkımda bilginizi ve durumlarınızı göremez.

İlginizi Çekebilir: Whatsapp Profil Fotoğrafları

İlginizi Çekebilir: İngilizce Whatsapp Durum Sözleri

Whatsapp profil fotoğrafı gizleme hakkında merak ettiklerinizi ve öğrenmek istediğiniz şeyleri bize yorum kısmından sorabilirsiniz.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın