Whatsapp çevrimiçi takip ve bildirim uygulamaları sayesinde istediğiniz kişinin whatsapp hareketlerini takip edebilir, kişi whatsapp’a her girdiğinde bildirim alabilirsiniz. Whatsapp takip uygulamalarını kullanırken, tek yapmanız gereken kişinin numarasını girmektir. Kişi sizi engellemiş olsa bile whatsapp girişlerini takip edebilir, kişinin son görülme zamanını takip edebilir, whatsapp’da geçirdiği süreyi görebilir ve anlık olarak bildirim alabilirsiniz.

Sizler için iPhone ve Android‘de kullanabileceğiniz başarılı Whatsapp çevrimiçi takip uygulamalarını araştırdık. Sizlere tanıtacağımız bu uygulamalar ile istediğiniz kişinin tüm whatsapp hareketlerini görebilirsiniz. Kişi whatsapp’da çevrimiçi olduğunda bildirim alırsınız. Ayrıca kişi whatsapp’da ne kadar süre geçirmiş ve son görülme zamanını öğrenebilirsiniz. Ayrıca uygulamaya 2 numara girerek, çoklu takip yapabilir ve bu iki numaranın aynı anda çevrimiçi olma sürelerini görebilirsiniz.

Sevgilim ne zaman çevrimiçi olmuş diye düşünüyorsanız bu uygulamalar tam size göredir. Ayrıca Whatsapp çevrimiçi takip uygulamalarıyla ebeveynler çocuklarını takip edebilirler.

İçindekiler

iOS için Whatsapp Çevrimiçi Takip

iPhone kullanıcıları için önereceğimiz uygulama wLog uygulamasıdır. Bu uygulama ile bir numarayı ücretsiz olarak 12 saat takip edebilirsiniz. Beğenmeniz durumunda uygulamanın haftalık veya aylık premium üyeliğini satın alabilirsiniz.

whatsapp cevrimici bildirim ios

iOS için wLog indir

Android için Whatsapp Çevrimiçi Takip

Android için önereceğimiz Whatsapp Çevrimiçi bildirim uygulaması ise WaRadar: Online uygulamasıdır. Bu uygulamanın arayüzü wLog ile aynıdır ve benzer şekilde çalışmaktadır. Uygulamanın ana ekranında takip etmek istediğiniz kişinin adını ve telefon numarasını yazıp Ücretsiz Dene butonuna dokunarak kişinin whatsapp etkinliklerini takip etmeye başlayabilirsiniz.

whatsapp cevrimici takip android

Android için WaRadar: Online indir

Her iki uygulamada da eklediğiniz numaralara kesinlikle bildirim gitmez ve takip edildiklerini anlamazlar.

Whatsapp çevrimiçi takip ve bildirim uygulamaları genel olarak denemeniz için ücretsiz süre vermektedir. Ancak daha sonra uygulamaların ücretli versiyonlarını almanız gerekiyor. Ücretlendirmeler haftalık ve aylık şekilde yapılabiliyor. Ücretsiz deneme süresi bitmeden önce üyeliği iptal etmeniz gerekiyor yoksa üyelik iptal edilmediğinde ücret periyodik olarak kesilmeye devam ediyor.

Paylaş.

Bir yorum yap...