Vodafone TL gönderme ve Vodafone TL isteme hakkında merak edilen tüm soruların cevabı yazımızda. İki farklı yöntemle Vodafone TL gönderme işlemini anlatacağız. Gelin şimdi bunu nasıl yapacağınızı anlatalım.

Vodafone TL gönderme nasıl yapılır?

Vodafone bireysel faturasız hat sahipleri, diğer vodafone faturasız hat sahiplerine tl gönderebilirler. Turkcell ve Türk Telekom’un aksine Vodafone faturalı hat kullanıcıları TL göndermez ve TL isteyemezler. Vodafone faturasız hat sahipleri 7038′i ücretsiz arayarak veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden TL gönderebilirler. Yanımda İnternet uygulamasında “TL ve Kolay Paket Yükle” sekmesinin altında yer alan “TL Gönder” sayfasından TL göndermek istediğiniz kişinin bilgilerini girerek TL gönderimi yapabilirsiniz.

Vodafone TL gönderme limiti ne kadar?

Vodafone TL gönderme günlük işlem limiti 20 TL’dir. Vodafone kullanıcıları bir seferde en az 1 TL, en fazla 20 TL transfer edebilirler. Aylık 100 TL transfer limiti bulunmaktadır. TL gönderen kişinin transfer sonunda hattında en az 6 TL bakiye kalması gerekmektedir.

Vodafone TL gönderme ücreti ne kadar?

Vodafone TL gönderme işlem ücreti 2 TL‘dir.

Vodafone TL isteme nasıl yapılır?

Vodafone faturasız hat sahipleri 7000‘i ücretsiz arayarak TL isteme talebinde bulunabilirler.

NOT: Gönderilen TL’ler başka birine tekrar gönderilemez. Gönderilen TL’ler hediye lira ve SMS gibi promosyonlardan yararlanılmasını ve indirimli görüşme şartını sağlamaz. Transfer edilen TL, 10 TL’den az ise karşı tarafın aktif kullanım ve bekleme süresi değişmez. 10 TL ve üzeri TL transferi yapılırsa, karşı tarafın aktif kullanım ve bekleme süresi uzar.

Paylaş

Yorumdan çık