Ana sayfa Kategoriler Operatörler Vodafone TL Gönderme ve TL İsteme

Vodafone TL Gönderme ve TL İsteme

0

Vodafone bireysel faturasız hat sahipleri, diğer vodafone faturasız hat sahiplerine tl gönderebilir veya onlardan tl isteyebilirler. Ancak Turkcell ve Türk Telekom’un aksine  Vodafone faturalı hat kullanıcıları tl göndermez ve tl istemeyemezler.

Turkcell ve Türk Telekom müşterileri TL gönderme ve TL isteme işlemini sms yoluyla yapabilirlerken Vodafone’da sms ile tl gönderme ve tl isteme yapılamamaktadır. Faturasız Vodafone kullanıcıları TL transferi için 7038‘i ücretsiz arayarak tl gönderme veya tl isteme işlemini gerçekleştirebilirler. Ayrıca Online Self Servis üzerinden de TL transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone kullanıcıları bir seferde en az 1 TL, en fazla 20 TL transfer edebilirler. Aylık 100 TL transfer limiti bulunmaktadır. TL gönderen kişinin gönderdiği tl’den sonra hattında en az 6 TL bakiye kalması gerekmektedir.

Vodafone’da TL gönderme, her işlem için 2 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın