Twitter’da tüm cihazlardan çıkış yapma nasıl yapılır bu yazımızda anlatacağız. Sosyal medya hesaplarımız için güvenlik oldukça önemlidir. Bir cihazda oturum açtıysanız ve oturumunuz açık kaldıysa, bu sizin için bir güvenlik açığı demektir. Bundan dolayı kullanmadığınız tüm cihazlardan çıkış yapmak oldukça önemlidir. Gelin şimdi Twitter için tüm cihazlardan çıkış yapmayı anlatalım.

Twitter hesabınıza giriş yaptığınız tüm cihazları görebilirsiniz. Bununla birlikte tek yerden,  giriş yaptığınız tüm cihazlardan çıkış yapabilirsiniz. PC veya Android ve iPhone cihazınızdan Twitter’a giriş yaparak tüm cihazlardan çıkış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Biz de yazımızda hem telefondan hem de bilgisayardan, tüm cihazlardan çıkış yapma işlemini resimli olarak anlatacağız.

Twitter Tüm Cihazlardan Çıkış Yapma – Telefondan

 1. Twitter uygulamasını açın ve sol üst köşedeki Profil resminize dokunun.
 2. Açılan menüden Ayarlar ve Gizlilik seçeneğini seçin.
 3. Güvenlik ve Hesap Erişimi seçeneğini seçin.
 4. Uygulamalar ve oturumlar seçeneğini seçin.
 5. Oturumlar seçeneğini seçin.
 6. Açılan sayfada kırmızı renkle yazılmış olan Diğer tüm oturumlardan çıkış yap seçeneğine dokunun.

twitter tum cihazlardan cikis yapma mobil

Not: Twitter güvenlik nedeniyle bazı ekranlarda ekran görüntüsü almaya izin vermemektedir. Bundan dolayı 5. ve 6. adımın ekran görüntüsünü paylaşamadık.

Twitter Tüm Cihazlardan Çıkış Yapma – WEB

 1. Tarayıcıda Twitter’ı açın ve sol taraftaki menüden Daha Fazla seçeneğine tıklayıp açılan menüden Ayarlar ve Gizlilik seçeneğini seçin.
 2. Güvenlik ve Hesap Erişimi seçeneğini seçin.
 3. Uygulamalar ve oturumlar seçeneğini seçin.
 4. twitter tum cihazlardan cikis yapma pc 1
 5. Oturumlar seçeneğini seçin.twitter tum cihazlardan cikis yapma pc 2
 6. Açılan sayfada Diğer tüm oturumlardan çıkış yap seçeneğine tıklayın.

twitter diger tum oturumlardan cikis yap

Yukarıdaki adımları yaparak, bu işlemi yaptığınız cihaz hariç diğer tüm cihazlardan çıkış yapmış olursunuz. Kullandığınız cihazdan çıkış yapmak için daha önce paylaşmış olduğumuz Twitter Hesabından Çıkış Yapma yazımızda paylaştığımız adımları uygulayınız.

Paylaş

Yorumdan çık