Ana sayfa Kategoriler Operatörler Turkcell Numara Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Turkcell Numara Değiştirme Nasıl Yapılır ?

0

Turkcell, müşterilerine numara değiştirme hizmeti vermektedir. Eğer turkcell kullanıyorsanız ve numaranızı değiştirmek istiyorsanız, yeni bir hat almak yerine varolan numaranızın belirlediğiniz rakamlarını değiştirebilirsiniz.

Çoğu kişi numarasını değiştirmek için yeni hat almaktadır. Ancak Turkcell’de varolan numaranızı iptal etmeden son 2 rakamını, son 4 rakamını veya farklı bir numara ile hattınızı değiştirebilirsiniz. Turkcell numara değiştirme işleminde istediğiniz numarayı seçebilirsiniz. Burada tek kriter istediğiniz numaranın başkası tarafından kullanılmıyor olmasıdır. Eğer istediğiniz numara müsaitse o numarayı seçebilirsiniz.

Turkcell hattınız sizin adınıza kayıtlıysa Turkcell İletişim Merkezine kimliğiniz ile giderek veya 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak numara değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Eğer kullandığınız hat başkasının adınaysa vekalet belgesiyle yine numara değiştirme talebinde bulunabilirsiniz.

Turkcell numara değiştirme ücreti KDV ve ÖİV dahil 25 TL‘dir. Bir yıl içinde en fazla 3 kez numara değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca 60 gün içinde sadece 1 kez numaranızı değiştirebilirsiniz.

Yeni bir hat almaktansa numaranızı değiştirmek daha ekonomiktir. Numara değiştirme işlemi sonunda varolan mevcut kullanım haklarınız yeni numaranıza tanımlanmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın