TP-Link‘in akıllı telefonlarında ekran görüntüsü almak için üç farklı yöntem kullanabilirsiniz. TP-Link Neffos X1, Neffos X1 Lite, Neffos X1 Max, Neffos C7, Neffos C9A gibi tüm modellerde ekran görüntüsü alma nasıl yapılır tüm detaylarıyla anlatacağız.

TP-Link Neffos modellerinde ekran görüntüsü almak için kullanabileceğiniz ilk yöntem fiziksel tuşlar ile ekran resmi çekmektir. TP-Link Neffos ile ekran görüntüsü almak için Ses Kısma Tuşu ve Güç tuşuna aynı anda basın ve 1-2 saniye kadar bekleyin. Telefondan bir deklanşör sesi gelecek ve ekran resmi çekilecektir.

Üç Parmak hareketiyle TP-Link Neffos telefonlarda ekran görüntüsü alabilirsiniz. Öncelikle Ayarlar > Akıllı Ayarlar yolunu izleyin ve El Hareketiyle Ekran Görüntüsü Alma seçeneğini aktif hale getirin. Daha sonra ekran görüntüsünü almak istediğiniz ekranda, üç parmağınızı ekranda yukarıdan aşağı doğru kaydırın. Böylece ekran resmi çekilecek ve görüntü Galeriye kaydedilecektir.

tp link ekran goruntusu alma el hareketiyle

TP-Link ekran görüntüsü almak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise Hızlı Menüyü kullanmaktadır. Ekranın üstünden parmağınızı kaydırarak hızlı menüyü açın. Burada yer alan Ekran Görüntüsü simgesine dokunduğunuz zaman açık olan ekranın resmi çekilir ve ekran görüntüsü Galeri’ye kaydedilir.

tp link ekran goruntusu alma hizli menu

Paylaş.

Yorum Yap