Popüler arkadaş bulma uygulaması olan Tinder yepyeni özelliğini sonunda kullanıma sundu. Bu ay güncelleme sonrası uygulamaya girişte duyurduğu Beğenenleri Görme özelliği sonunda kullanıma sunuldu.

Tinder uygulamasında bir kişiye mesaj gönderebilmeniz için o kişinin sizi beğenmesi ve sizinde onu beğenmeniz gerekiyor. Böylece o kişi ile eşleşmiş oluyorsunuz ve birbirinize mesaj gönderebiliyorsunuz. Ancak uygulamada kimin sizi beğendiğini göremediğiniz için çoğu zaman biriyle eşleşmek oldukça zor olabiliyor. Bunu fark eden Tinder uygulamaya Beğenenleri Görme özelliğini sonunda getirdi.

Tinder uygulamasında sizi beğenenleri görebilmek için Tinder Gold paketini satın almanız gerekiyor. Tinder Gold paketinin aylık ödemesi ise ABD’de 5 Dolar. Ancak eğer Tinder Plus paketini satın alırsanız Tinder Gold’a da sahip olmuş oluyorsunuz ve sizi beğenen kişileri de görebiliyorsunuz. Tinder Plus’ın Türkiye’deki aylık fiyatı ise 44,89 TL. 6 Aylık paket alımında ise aylık 35,38 TL’ye geliyor.

Tinder Gold paketi ve beğenen kişileri görme özelliği şuan ABD’de kullanılabilir hale geldi. ABD’den sonra Kanada, İngiltere, Meksika ve Almanya’da kullanıma sunulacak. Daha sonra ise tüm dünyada ve Türkiye’de bu özellik açılacak.

Paylaş

Yorumdan çık