Ana sayfa Sosyal Medya Tinder İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Tinder İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

0

Tinder isim değiştirme… En popüler arkadaşlık bulma uygulaması olan Tinder’da isim değiştirme nasıl yapılır? Birçok tinder kullanıcısı isim değiştirme nasıl yapılır diye merak etmektedir. Peki Tinder isim değiştirmek mümkün mü? İsim değiştirmek için ne yapmanız gerekiyor sizler için araştırdık.

Tinder isim değiştirme konusunda oldukça katıdır. Tinder’da bir hesap oluşturduktan sonra isim değiştirme ve yaş değiştirme yapılamamaktadır. Tinder’da isim değiştirmek için hesabınızı silip yeni bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Eğer Tinder Gold, Super Like veya Boost gibi ücretli şeyler satın almadıysanız Tinder hesabını silmenizde bir sakınca yoktur. Ancak bu ücretli alımlarınız yeni açacağınız tinder hesabına aktarılmamaktadır.

Tinder hesap silme ile ilgili tüm detayları tinder hesap silme yazımızdan öğrenebilirsiniz. Hesabınızı sildikten sonra, yeni bir mail adresi üzerinden tekrar tinder hesabı açabilir ve isim değişikliği yapabilirsiniz.

Maalesef yukarıda anlattığımız gibi Tinder uygulamasında isim değiştirme seçeneği bulunmamaktadır. Neyse ki Tinder’da takip etme veya takip özelliği olmadığı için yeni bir hesap açmanız sorun olmayacaktır.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın