TikTok, 3 ay Spotify Premium aboneliği hediye ediyor. Hızla büyüyen ve sosyal medya devlerini geride bırakan TikTok, Spotify ile yaptığı iş birliğiyle kullanıcılarını sevindirdi. TikTok hesabı olan herkes 3 aylık ücretsiz Spotify Premium hesabına sahip olacak. TikTok’tan Spotify Premium nasıl yapılır? Şartları nelerdir tüm detaylarıyla anlattık.

TikTok kullanıcıları Spotify Premium’a 3 ay ücretsiz sahip olabiliyor. Bunun için bir TikTok hesabına sahip olmanız, 18 yaşını doldurmanız ve daha önce Spotify Premium hesaba sahip olmamanız gerekiyor. Yani daha önce Spotify Premium hesaba ücretli veya ücretsiz sahip olduysanız bu fırsattan yararlanamıyorsunuz. Şartları sağlayan diğer tüm kullanıcılar aşağıdaki adımları yaparak TikTok üzerinden 3 ay ücretsiz Spotify Premium aboneliğini alabilirler.

TikTok ile Ücretsiz Spotify Premium Nasıl Alınır?

  • TikTok uygulamasını açın ve Keşfet sekmesine gelin.
  • Arama kutucuğuna Spotify yazın ve Spotify’ın resmi TikTok sayfasına dokunun.
  • Açılan ekranın en üstünde yer alan “Ücretsiz 3 Aylık Spotify Premium Edinin” yazına dokunun.
  • Açılan uyarı penceresinde en az 18 yaşında olduğunuzu kabul edin.
  • Sayfayı aşağı doğru kaydırın ve 3 ay ücretsiz kullan butonuna dokunun. (Kodu kopyalayıp Spotify uygulamasında gerekli yere kopyalayarak da aboneliğinizi başlatabilirsiniz.)

tiktok ucretsiz spotify premium yapma

  • Açılan ekranda Spotify hesabınıza giriş yapın.

tiktok spotify oturum ac

  • Artık ücretsiz 3 ay Spotify Premium kullanabilirsiniz.

TikTok ve Spotify’in yaptığı bu güzel kampanya 12 Temmuz – 25 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir. 25 Temmuz’a kadar Spotify Premium aboneliğini TikTok’tan alabilirsiniz.

İpucu: Eğer daha önce Spotify Premium kullandıysanız ve fırsattan yararlanmak istiyorsanız, başka bir mail ile yeni bir Spotify hesabı açabilir ve 3 aylık ücretsiz Spotify Premium fırsatından yararlanabilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık