Tik Tok‘a instagram ve youtube hesabınızı bağlayabilirsiniz. Böylece tik tok’da sahip olduğunuz hayranlarınız, instagram ve youtube’da size takipçi ve abone olarak gelecektir. Tik Tok’a instagram ve youtube hesabı eklemeyi resimli olarak anlatacağız.

Tik Tok uygulamasının Profil bölümünden instagram ve youtube hesabınızı ekleyebilirsiniz. Böylece tik tok’da edinmiş olduğunuz hayran kitlenizle, instagram ve youtube sayfanıza yeni abone ve takipçiler kazanabilirsiniz. Eğer instagramda takipçi kazanmak istiyorsanız veya youtube kanalınıza yeni aboneler kazanmak istiyorsanız Tik Tok’u bu şekilde bir basamak olarak kullanabilirsiniz.

Tik Tok’a Instagram ve YouTube Hesabı Bağlama

  • Tik Tok uygulamasını açın ve sağ alt köşedeki Profil simgesine dokunun.
  • Profil sayfasında yer alan kırmızı renkli Profili Düzenle butonuna dokunun.
  • Açılan sayfada “Instagram Ekleyin” ile instagram hesabınızı, “Youtube Ekleyin” ile youtube hesabınızı ekleyebilirsiniz.

tik tok instagram youtube ekleme

Instagram hesabını eklemek istediğiniz zaman Instagram Giriş sayfası açılacaktır. Buraya kullanıcı adı/e-posta/telefon ve şifrenizi girip oturum açın. Açılan uyarı penceresinde Authorize butonuna tıklayarak onay verin.

tik tok instagram ekleme

YouTube hesabı eklemek istediğiniz zaman da Google hesap giriş sayfası karşınıza çıkacaktır. YouTube hesabınızın bağlı olduğu email adresiniz ve şifresi ile giriş yaparak youtube hesabınızı tik tok’a ekleyebilirsiniz.

tiktok youtube ekleme

Paylaş.

1 Yorum

Yorum Yap