Ana sayfa Sosyal Medya Tik Tok Video İndirme

Tik Tok Video İndirme [iPhone ve Android]

0

Popüler video uygulaması Tik Tok video indirme seçeneği sunmaktadır. Tik Tok’da video paylaşan kişiler paylaştıkları videoları indirilebilir veya indirilemez olarak seçmektedir. İndirilebilir olarak yüklenen tik tok videolarını iPhone veya Android telefonlara tiktok uygulaması üzerinden indirebilirsiniz. Videoları telefona indirilemez olarak seçen kişilerin videolarını ise tik tok video indirme siteleri üzerinden indirebilirsiniz.

İndirebilir olarak yüklenen Tik tok videolarını telefona indirmek için video indirme sitesine veya video indirme programına gerek yoktur. iOS işletim sistemi kullanan iPhone’lar veya android telefonlarda tek tıklama ile tik tok videolarını indirebilirsiniz.

Tik Tok Video İndirme Nasıl Yapılır?

  • iPhone ve Android’de tik tok videosu indirme işlemi aynı şekilde yapılmaktadır.
  • İndirmek istediğiniz videonun sağ tarafında bulunan Paylaş simgesine dokunun.
  • Açılan ekranda “Video indir” seçeneğine dokunun. Böylece video telefonunuza kaydedilecektir. iPhone kullanıcıları Fotoğraflar, Android kullanıcıları ise Galeri uygulamasından indirdikleri tik tok videolarına erişebilirler.
tik tok video indirme android
Tik Tok Video İndirme Android
tik tok video indirme iphone
Tik Tok Video İndirme iPhone
  • Ayrıca tik tok ana sayfasında size özel önerilen videoların üzerine basılı tutarak da videoyu indirebilirsiniz. Videonun üzerinde basılı tuttuğunuzda açılan ekranda video indir seçeneğini seçerek videoyu telefona indirebilirsiniz.

tiktok video indir

  • Eğer paylaş butonunu seçtiğinizde “Video indir” seçeneğini göremiyorsanız, videoyu paylaşan kişi indirme seçeneğini kapatmış demektir. Bu tür videoları tik tok video indirme sitesi ile indirebilirsiniz. Paylaş butonuna dokunduktan sonra  “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğini seçin.

tik tok video indirme baglanti adresi

  • Daha sonra istediğiniz bir tik tok video indirme sitesini açın ve kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın ve videoyu indirin. musicallydown.com sitesinden sorunsuz bir şekilde tik tok videolarını indirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın