Ana Sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Telefonun Navigation Bar’ını (gezinti / menü çubuğu) Değiştirme

Telefonun Navigation Bar’ını (gezinti / menü çubuğu) Değiştirme

0

Fiziksel menü tuşları bulunmayan Android telefonların çoğunda Navigation Bar bulunur. Türkçe karşılığı gezinti çubuğu veya menü çubuğu olan navigasyon bar, uygulamalar arasında geçiş yapmak, geri dönmek ve telefon ana ekranına geçişi sağlar. Eğer telefonunuzda bulunan navigasyon bardan sıkıldıysanız tanıtacağımız uygulama tam size göre.

Navbar Apps adlı uygulama Root gerektirmez ve ücretsizdir. Android telefonun gezinti çubuğu / menü çubuğunu kişiselleştirip değiştirmenize yarar. Örneğin açık olan uygulama, web sitesi ne renkse telefonun gezinti çubuğunu da o renk yapabilirsiniz.

Navbar Apps uygulaması kendi içinde birçok ücretsiz tema barındırmaktadır. Telefonun alt tarafında bulunan menüyü kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Ayrıca uygulama müzik çalar uygulamalarında gezinti çubuğunda ritim çıkarabilmektedir ve bu da çok güzel bir görüntü oluşturmaktadır.

navbar apps muzik

Navbar Apps uygulaması, gezinti çubuğu için size farklı alternatifler sunmaktadır. Gezinti çubuğunu, çalıştırdığınız uygulama rengine, belirlediğiniz bir renge dönüştürebileceğiniz gibi telefonunuzda bulunan bir resmi gezinti çubuğu arka planı yapabilir veya uygulamanın size sunduğu farklı tasarımlardan birini seçebilirsiniz.

navbar apps 1

Navbar Apps uygulaması hemen tüm android telefon ve tabletler ile uyumludur.

Uygulama Huawei’nin EMUI arayüzü ile uyumlu değildir. Aşağıdaki linten Navbar Apps uygulamasını indirebilirsiniz.

Navbar Apps indir

CEVAP VER

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın